Nie żyje 30-letnia gwiazda K-pop. Ujawniono okoliczności śmierci

W czwartek 9 maja zagraniczne media poinformowały o śmierci 30-letniej gwiazdy K-pop Park Bo Ram. Właśnie ujawniono, co było przyczyną śmierci wokalistki.

W czwartek 11 kwietnia około godziny 23 zmarła Park Bo Ram. O śmierci 30-letniej gwiazdy K-popu poinformowała jej wytwórnia muzyczna XANADU Entertainment, która opublikowała oświadczenie. "Musimy podzielić się z wami smutną i bolesną wiadomością. Park Bo Ram zmarła nagle w czwartek wieczorem 11 kwietnia. Wszyscy artyści i przedstawiciele XANADU są pogrążeni w żałobie i smutku. Pogrzeb odbędzie się po konsultacji z rodziną. Jeszcze raz składamy kondolencje bliskim zmarłej. Przyczynę śmierci bada policja" - mogliśmy przeczytać na stronie xanaduent.co.kr.

Zobacz wideo "Tańcz głupia" nawiązuje do Lady Pank, ale Margaret jako dziecko słuchała innych hitów

30-letnia Park Bo Ram została znaleziona w łazience. Ujawniono przyczynę śmierci wokalistki

Jak podaje południowokoreański portal AllKPop, w dniu śmierci piosenkarka była na prywatnym spotkaniu z dwójką przyjaciół, kiedy znaleziono ją nieprzytomną w łazience. Z raportu funkcjonariuszy komisariatu policji w Namyangju wynika, że 30-latka poszła do łazienki około 21:55, lecz już z niej nie wyszła. Jedna z osób, zaniepokojona faktem, że Park Bo Ram długo nie wychodzi z łazienki, poszła sprawdzić, co się z nią dzieje. Wokalistka była nieprzytomna.

Mundurowi mieli zaznaczyć, że przyjaciele piosenkarki natychmiast wezwali służby ratunkowe i próbowali przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową, jeszcze zanim na miejsce zdarzenia przybyła karetka. Ostatecznie Park Bo Ram została zabrana do szpitala Guri Uniwersytetu Hanyang, ale o 23:17 stwierdzono zgon.

Młody wiek, ogromna kariera

Park Bo Ram zyskała sławę w bardzo młodym wieku. Gdy miała 16 lat, w 2010 roku, wzięła udział w południowokoreańskim konkursie wokalnym "Superstar K2", gdzie zajęła miejsce w pierwszej ósemce. Już  cztery lata później wydała swoją pierwszą piosenkę jako piosenkarka, która nosiła tytuł "Beautiful".  Ogólnoświatową rozpoznawalność zapewniły jej takie przeboje jak "Sorry", "Pretty Bae", "Dynamic Love" oraz "Celepretty". Gwiazda przygotowywała się do świętowania swojego dziesięciolecia w branży k-pop. A więcej zdjęć Park Bo Ram znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Byliście fanami Park Bo Ram?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.