Lewandowska to przykładna synowa. Urodziny teściowej uczciła w wyjątkowy sposób

Mama Roberta Lewandowskiego świętowała urodziny. Mogła liczyć na życzenia od swojej synowej. Zobaczcie, co z tej okazji opublikowała Anna Lewandowska.

Anna i Robert Lewandowscy jakiś czas temu przeprowadzili się do Hiszpanii. Wszystko przez kontrakt piłkarza z klubem FC Barcelona. Lewandowska od razu odnalazła się w nowym środowisku. Pokochała taniec i ma bardzo poważne plany związane z tą aktywnością. "Już niedługo otwieram w Barcelonie Multi-Butique, a w nim szkołę tańca. Cały czas nie mogę w to uwierzyć, ale tak, to się dzieje naprawdę" - pisała na swoim profilu na Instagramie. Mimo przeprowadzki do Barcelony trenerka fitness ma dobry kontakt z rodziną, która mieszka w Polsce. Takie życzenia złożyła ostatnio Iwonie Lewandowskiej.

Zobacz wideo Anna Lewandowska opowiedziała o swojej pielęgnacji. Duże zmiany?

Anna Lewandowska z mamą Roberta na uroczym zdjęciu. "Wszystkiego najlepszego dla mojej kochanej"

Trenerka fitness nie zapomniała o urodzinach Iwony Lewandowskiej. Z okazji jej święta wrzuciła na InstaStories wspólną fotografię. Na opublikowanym kadrze Anna i Iwona siedziały na leżakach w pięknym otoczeniu basenu oraz przyrody. Na twarzach żony i mamy piłkarza malowały się szerokie uśmiechy. Celebrytka zdobyła się na miłe słowa w kierunku Iwony Lewandowskiej. "Wszystkiego najlepszego dla mojej kochanej teściowej" - napisała żona piłkarza FC Barcelony. Myślicie, że Iwona Lewandowska ucieszy się z takich życzeń od synowej? Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcie opublikowane przez Annę, to koniecznie zajrzyjcie do galerii na górze strony. 

 

Anna Lewandowska została prawie okradziona. Natychmiast zareagowała i ruszyła za złodziejem

Niedawno Anna Lewandowska opowiedziała o przykrej sytuacji, która przydarzyła się jej na lotnisku. -Odwracam się, patrzę i zamiast dwóch walizek - stoi jedna. Odwracam się, patrzę do wyjścia, a pan z moją walizeczką małą właśnie wychodzi z lotniska - mówiła. Lewandowska od razu ruszyła za złodziejem. - Myślę, że pokonałam sprint mojego życia, najszybszy sprint. Wskoczyłam w drzwi, które się zamykały, takie okrągłe, wskoczyłam do niego, złapałam za walizkę, może pozostawię bez komentarza, co jeszcze zrobiłam - skwitowała. ZOBACZ TEŻ: Lewandowska była blondynką. "Błędy młodości". Zachowały się kadry z czasów, kiedy nie była znana [ZDJĘCIA]

Co sądzicie o życzeniach Anny Lewandowskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.