Lewandowska była blondynką. "Błędy młodości". Zachowały się kadry z czasów, kiedy nie była znana [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska kiedyś eksperymentowała z wizerunkiem. Znaleźliśmy jej archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak zmieniała się przez lata.

Anna Lewandowska od lat jest wierna długim, brązowym włosom, które najczęściej układa w delikatne fale. Przed laty jednak, nim stała się jeszcze tak sławna, lubiła eksperymentować z wizerunkiem. Nie każdy pamięta, ale swego czasu była blondynką. To Robert namówił ją, by się przefarbowała. 

Zobacz wideo Jak Ania Lewandowska dba o włosy? "Nie ukrywajmy, to są też dobre geny"

Anna Lewandowska w blondzie

W sieci nie ma wielu zdjęć, na których znajdziemy Annę Lewandowska w wersji blond. Trenerka jednak jakiś czas temu pochwaliła się archiwalnymi fotografiami, na których widać, że niegdyś lubowała się w tlenionym blondzie. Sama zainteresowania z dystansem podchodzi jednak do tej fryzury i zapewnia, że do niej już nie wróci. "Lewciu, pamiętasz? Piękni i młodzi 2008/2008 rok"- podpisała jedną z fotografii, na której patrzy w obiektyw w krótkich blond włosach. Do zdjęcia zamieściła ponadto sondę z pytaniem, czy powinna wrócić do blondu.

Z kolejnej archiwalnej fotografii również się śmiała. "I jeszcze to... Pewne jest jedno..., że do blondu nie wracam" - mogliśmy przeczytać. Trenerka wielokrotnie pokazywała też, że ma dystans do siebie i swojego dawnego wizerunku. Pod jedną z fotografii, na której miała jasne włosy, odpisała internautce, śmiejąc się: "Błędy młodości" (wspomniane fotografie znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu). 

Okazuje się, że na zmianę koloru włosów namówił ją Robert Lewandowski, któremu podobały się raczej brunetki. - Od początku zaiskrzyło, mimo że była blondynką, a ja wolę brunetki. Mówiłem Ani: Coś czuję, że ten kolor ciemniejszy - jeślibyś została brunetką - to by ci jeszcze lepiej pasował. No i przefarbowała włosy - mówił w 2015 roku w rozmowie z Magdą Mołek. Temat ciemnych włosów Anny powrócił również w rozmowie z jej teściową.

Kiedy syn przedstawił nam Anię, zdziwiłam się, że to jednak blondynka. Ale Robert zapewnił nas, że zrobi wszystko, żeby była brunetką, jak ja

- mówiła Iwona Lewandowska w "Rewii".

Anna Lewandowska na archiwalnych zdjęciach. Tak zmienił się jej uśmiech

Jakiś czas temu po sieci krążyło również archiwalne zdjęcie Anny Lewandowskiej, które zostało zrobione jeszcze w czasach, kiedy trenerka nie cieszyła się tak dużą medialną popularnością i ćwiczyła karate. To, co rzuca się w oczy, to grzywka na bok i różnica w uśmiechu. W końcu trenerka postanowiła odnieść się do kadru i doniesień jakoby miała ingerować w urodę. Zestawiła więc stare zdjęcie z portretem zrobionym dekadę później. 

Oba zdjęcia lubię. Różnica 10 lat.  Wory pod oczami są, nos skrzywiony dalej jest (bo przecież trenowałam karate), jedynie aparat na zęby się przydał. Dobrze, że mam teraz super fryzurkę

- pisała. Archiwalne zdjęcia Anny Lewandowskiej znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Czy żałował_ś kiedyś farbowania włosów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.