Beata Szydło przemawia znad Dunajca. Nie obyło się bez wizerunkowej wpadki. Wideo nie kłamie

Beata Szydło opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, w którym odniosła się do działań obecnego rządu. Poza mocnymi słowami uwagę zwracała także koszula. Wyglądała na mocno wygniecioną.

Beata Szydło przez lata pracy w polityce pozyskała tyle samo zwolenników, co i przeciwników. Jej typowo prawicowe poglądy nie wszystkim się podobały, a wiatr zmian nadszedł wraz z ostatnimi wyborami. Szydło mimo stosunkowo zachowawczych stylizacji zawsze stawiała na pewien detal, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. Chodzi oczywiście o broszkę. Nie mogło jej zabraknąć także i tym razem. Członkini Prawa i Sprawiedliwości opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym pokazała się w nieco mniej formalnym stroju.

Zobacz wideo Beata Szydło zaatakowała Komisję Europejską. Mocne słowa

Beata Szydło tak pokazała się internautom. Jedna rzecz mocno wpłynęła na cały wizerunek

Na TikTokowym koncie Beaty Szydło pojawiło się nowe wideo. Szydło tym razem zapozowała na tle malowniczego Dunajca i pokusiła się na nieco luźniejszą stylizację. Polityczka postawiła na jasnobrązową koszulę o luźnym fasonie. Uzupełniła ją delikatną biżuterią i zegarkiem na szerokim pasku. Uwagę zwracały okulary w grubych oprawkach i odważna szminka. Trzeba przyznać, że odcień ten doskonale pasował do członkini Prawa i Sprawiedliwości. Jedyne, do czego można się przyczepić, to rzucające się w oczy zagniecenia na koszuli. Znalazło się ich naprawdę sporo i podczas oglądania całego materiału trudno oderwać od nich wzrok. Ten odcień brązu również nie najlepiej pasuje do Szydło. Niekorzystnie wpływa na cerę i sprawia, że jest po prostu za ciężko. Znacznie lepszą opcją byłaby jasna, świeża paleta barw.

Beata Szydło wspomina o równych szansach. Odniosła się do obecnego rządu

- Jesteśmy nad Dunajcem. Z lewej strony przepiękna inwestycja województwa małopolskiego - most, który służy mieszkańcom. My dbaliśmy o rozwój nawet najmniejszych miejscowości. Każdy ma mieć równe szanse. Jak będzie teraz? Ten rząd nie daje takich gwarancji - powiedziała na 24-sekundowym nagraniu Beata Szydło. Zamieszczony na TikToku zyskał ponad 600 polubień i nieco mniej komentarzy. Jak widać, Beata Szydło cały czas sądzi, że działania Prawa i Sprawiedliwości przyniosły naprawdę wiele dobrego i rządy obecnej władzy mogą nie być aż tak dobre w kontekście działań dających równe szanse. Więcej zdjęć Beaty Szydło znajduje się w galerii na górze strony.

Beata SzydłoBeata Szydło Fot. TikTok/Beata Szydło - screen

Lubisz styl Beaty Szydło?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.