Takie wieści z domu Lewandowskich! "Chciałbym ci z całego serca podziękować za wszystkie lata"

Robert Lewandowski opublikował wyjątkowy post. Jego ukochana mama obchodzi urodziny, a syn skierował do niej kilka słów. Pojawiła się także wspólna fotka.

Robert Lewandowski nie ukrywa, że jest bardzo blisko z mamą. Iwona Lewandowska po śmierci męża w 2005 roku bardzo długo była sama, skupiła się na dzieciach. Dopiero kilka lat temu znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Kobieta do tej pory aktywnie uczestniczy w życiu syna i jego rodziny, jest blisko związana także z Anną Lewandowską. 22 maja Iwona Lewandowska obchodzi urodziny, a Robert po raz kolejny uczcił ten wyjątkowy dla nich dzień. 

Zobacz wideo

Robert Lewandowski świętuje urodziny mamy. Dodał piękny wpis

Na profilu na Instagramie Roberta Lewandowskiego pojawiło się wspólne zdjęcie z mamą. Pozują na tle basenu, on z czułością ją obejmuje. Pani Iwona radośnie się uśmiecha, jest ubrana szykownie. Ma na sobie zieloną stylizację i lekką koszulę. Do tego dobrała okulary przeciwsłoneczne. "Mamo, z okazji twoich urodzin chciałbym ci z całego serca podziękować za wszystkie lata wsparcia i miłości. Dziękuję, że zawsze wierzysz we mnie i jesteś przy mnie. Życzę ci mnóstwo zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Sto lat, Mamo" - napisał wyraźnie poruszony piłkarz FC Barcelony. Tę samą treść umieścił także w języku angielskim. Zdjęcie Roberta Lewandowskiego z mamą znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Tam też zobaczycie inne ujęcia pani Iwony, również z ukochanym. W komentarzach do życzeń dołączyli się także fani Lewego. "To takie wzruszające! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla twojej wspaniałej mamy. Niech zawsze będzie błogosławiona szczęściem i zdrowiem", "Wszystkiego najlepszego!", "Te same uśmiechy! Najlepszości dla mamy" - piszą internauci.  

Robert Lewandowski jest wdzięczny mamie

"Kobieta, która pomogła spełnić wszystkie moje marzenia" - pisał Robert o mamie trzy lata temu. O swojej bliskiej relacji chętnie opowiadają w mediach, a także pokazują to na Instagramie. Pani Iwona do tej pory czuje, że jest potrzebna synowi. Od lat w dniu urodzin dziękuje jej za to, że jest jego mamą, a także za wszystko, co zrobiła dla niego i jego siostry Mileny.

Uważasz, że Robert Lewandowski jest podobny do mamy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.