Małgorzata Kożuchowska na komunii syna. Udowodniła, że jest ikoną stylu. Uwagę przykuwa modny dodatek

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się, jak wyglądała podczas ważnego dla niej dnia. Jak się okazało, chodziło o komunię jej syna. Uwagę przykuł dodatek na szyi aktorki.

Małgorzata Kożuchowska chętnie dzieli się swoimi zdjęciami i przemyśleniami w mediach społecznościowych. Aktorka w późnym wieku zdecydowała się na macierzyństwo. Dziesięć lat temu została mamą Jana Franciszka. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z dnia, jakim była Pierwsza Komunia Święta jej syna. Już wiemy, na jaką stylizację postawiła. 

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska wybrała wiosenny look na komunię syna. Uwagę przykuwa szyja

Aktorka nie kryje, jak ważna jest dla niej wiara. Wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że to istotna sfera jej życia, a Bóg wielokrotnie jej pomagał. "W świecie, gdzie wszystko zaczyna być płynne, relatywne, nieostre, posiadanie czegoś, czemu można być wiernym, jest komfortem. Dlatego jestem wdzięczna, że umiem wierzyć" - mówiła w rozmowie z "Vivą". Nic dziwnego, że Pierwsza Komunia Święta jej jedynego syna, Jana Franciszka, była dla niej bardzo ważnym wydarzeniem. Z tej okazji gwiazda 18 maja opublikowała na InstaStories wyjątkowe zdjęcie. Podkreśliła, że "dzisiaj bardzo ważny dzień".

Kożuchowska wybierając stylizację na komunię, zdecydowała się na jasne kolory. Aktorka postawiła na białą sukienkę w niebieskie grochy, która wyglądała bardzo wiosennie i elegancko. Uwagę przykuł jednak dodatek na jej szyi. Była to wiązana kokarda z różą, która nadawała całej stylizacji pazura. Przy okazji jest to jeden z najmodniejszych dodatków sezonu. Gwiazda nie zapomniała o okularach przeciwsłonecznych. Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Małgorzata Kożuchowska nie pokazuje syna. Chroni jego prywatność

Aktorka chętnie dzieli się ujęciami z życia codziennego, a jej Instagram śledzi ponad milion użytkowników. Gwiazda nie publikuje jednak wizerunku syna. Bardzo dba o prywatność Jana i nie ma zamiaru pokazywać go publicznie. Jeśli chłopiec pojawia się na jakimś zdjęciu, jego twarz zawsze jest w jakiś sposób osłonięta. Okazuje się, że syn postanowił zapytać mamę, dlaczego tak robi. - Raz mnie tylko zapytał, dlaczego na zdjęciach jest tyłem. Ale ja mu to wytłumaczyłam i on to zrozumiał. Poza tym jest w takim wieku, że generalnie zrobienie mu zdjęcia nie jest najprostszą sprawą - wyjawiła Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Jastrząb Post. 

Małgorzata Kożuchowska skończyła 53 lata. 'Zamiast się starzeć, młodnieje'. Jak wyglądała kiedyś?Małgorzata Kożuchowska skończyła 53 lata. 'Zamiast się starzeć, młodnieje'. Jak wyglądała kiedyś? Małgorzata Kożuchowska Fot. https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Zaskoczyła cię stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej na komunię syna?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.