Zborowska obchodziła urodziny. Nie wyszło tak, jak zaplanowała. "Mózg zalany mlekiem"

Zofia Zborowska 17 maja skończyła 37 lat. Influencerka dzień później opublikowała zdjęcie i wpis, w którym podziękowała za wszystkie życzenia i zdradziła, jak z rodziną uczciła tę wyjątkową okazję. Nie wszystko poszło tak, jak sobie zaplanowała.

Zofia Zborowska kilka dni temu powitała na świecie drugą córkę, której wraz z Andrzejem Wroną nadali imię Jaśmina. W rozmowie z Plotkiem specjaliści ocenili, czy taki wybór budzi w Polsce kontrowersje i czy jest u nas popularne. Aktorka jest w stałym kontakcie z fanami i już pokazała im, jak wyglądał jej brzuch dzień po porodzie, a także udostępniła zdjęcie małej Jaśminki. Tym razem pojawiły się na jej profilu wyjątkowe kadry, zrobione z okazji urodzin, które Zborowska obchodziła 17 maja. 

Zobacz wideo Tak kiedyś wyglądała Zborowska

Zofia Zborowska miała urodziny. Dodała post 

Przez cały dzień Zofia Zborowska otrzymywała życzenia, a jej znajomi udostępniali nagrania z nią na InstaStories. Dzień później aktorka podziękowała za wszystkie miłe słowa, a także opisała, jak zaplanowała sobie, że będzie wyglądać urodzinowa fotka. "To miało być piękne zdjęcie w pięknej bluzie, którą zamówiłam sobie na moje urodziny. Miałam po powrocie ze szpitala wziąć prysznic, ogarnąć się, zrobić fotkę urodzinową, wstawić ją tu wczoraj (w moje urodziny lol) i ogóle wiecie… Mum of 2, kochany mąż, dom udekorowany balonami, pełno kwiatów, pieski, przecudny prezent na urodziny od @w_kracze i córeczek... No ale wyszło, proszę ja was, życie" - zwróciła się do obserwatorów. 

Zofia Zborowska na zdjęciach pozuje za to z pieluchą, którą się nakryła. Następnie wyjaśniła, jak wygląda teraz jej rzeczywistość. Zborowska jest w połogu, w czasie, który jest bardzo trudny dla wielu kobiet i wiąże się z licznymi dolegliwościami. "Nawał, uszkodzenie brodawek, totalny nieogar, mózg zalany mlekiem" - napisała. Poza tym aktorka opiekuje się dwójką małych dzieci, a starsza Nadzieja bardzo się stęskniła za nią i jest zachwycona z obecności młodszej siostry. "Nie spałam za dużo, bo walka z ( . )( . ) trwa, ale jest dobrze! Nie poddajemy się tak łatwo" - wyjaśniła oprócz tego. 

W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów, a także podziękowań, że pokazuje rzeczywistość taką, jaka jest. Zborowska nie udaje, że po porodzie wygląda idealnie. Nie tworzy fałszywego obrazu, w który później wierzą kobiety, które także niełatwo przechodzą połóg. "Normalna kobieta po porodzie, a nie wyidealizowane instabzdury", "Uwierz mi, że właśnie takie zdjęcia dodają innym kobietom (szczególnie mamom) wiarę i pokazują, że świat właśnie tak wygląda. A nie wyidealizowany, przerysowany obrazek", "To zdjęcie jest piękne, bo jest prawdziwe" - dziękują jej inne kobiety. Urodzinowe zdjęcia Zofii Zborowskiej, a także jej córek, znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Zofia Zborowska zaatakowana. O co przyczepiła się internautka?

Zofia Zborowska także w ciąży dzieliła się swoimi doświadczeniami. Nie ukrywała, że nie zawsze dobrze się czuje i miewa słabsze momenty. Chętnie także udostępniała zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć jej krągłości. Jedno z takich zdjęć nie spodobało się internautce. "Po co ten brzuch taki wywalony?" - doczepiła się. Aktorka odpisała na ten złośliwy komentarz i ustawiła ją do pionu.

Jesteś wdzięczna/-y Zborowskiej, że pokazuje niewyidealizowaną rzeczywistość?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.