Zofia Zborowska zachwyca się ogrodem. Przytulnie i zielono, ale spójrzcie na tę stylową szklarnię

Zofia Zborowska jak wiele gwiazd poczuła już wiosnę. Piękna pogoda była dla niej idealną okazją, aby wyjść do ogrodu. Zaprezentowała fanom, co się w nim znajduje.

Zofia Zborowska dała się poznać jako aktorka. Występowała m.in. w "Barwach szczęścia" czy "Rodzinie na Maxa". Prywatnie również jej się układa. Jest żoną Andrzeja Wrony. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2019 roku. Doczekała się córki, Nadziei, a już niedługo powita na świecie drugie dziecko. Ostatnio Zborowska postanowiła zaprezentować fanom swój ogród. Nagrała specjalny materiał, który umieściła na Instagramie. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska opublikowała zabawne nagranie. Nie obyło się bez narzekania

Zofia Zborowska pokazała ogród. Zobaczcie, co się w nim znajduje!

Zofia Zborowska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zdobyła ponad pół miliona obserwatorów. Ostatnio zabrała swoich fanów na prawdziwą przygodę. Wraz z gwiazdą, internauci mogli zwiedzać zakamarki ogrodu. Wyszło słońce, a co za tym idzie, najwyższa pora na porządki na zewnątrz. Co Zofia Zborowska ma wokół swojego domu? Specjalnie dla swoich obserwatorów zrobiła prawdziwy pokaz. Wyliczała: - Wiśnia, jabłuszko, gruszeczka, a to białe - czereśnia. Ale się jaram! Cudnie, będzie cudnie. (...) A tu wszędzie bez - pokazywała aktorka.  - Cudnie będzie Krysia, jak tego nie rozkopiesz - śmiała się Zborowska, zwracając się żartobliwie do swojego pupila. Podoba wam się? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Ogród Zofii ZborowskiejOgród Zofii Zborowskiej fot. https://www.instagram.com/zborowskazofia/screenshot

Ostatnio swój ogród zaprezentowała również Edyta Pazura

Edyta Pazura też niedawno zaprezentowała ogród. Pokazała fanom swoje sadzonki, minęła wiśnię, po czym zaprezentowała największą dumę. - Zobaczcie, najpiękniejsza na świecie magnolia! - powiedziała bez wahania. Nie kryła dumy z prawdziwej piękności. W ogrodzie Pazury jest również gościnny domek. Pokazała obserwatorom miejsce, w którym chce zrobić zewnętrzną "kuchnię". Celebrytka ma również specjalne miejsce na sadzenie własnych warzyw. Pazura dodała, że brakuje jej ukochanych surfinii, które być może pojawią się w czerwcu. Szczegóły na temat ogrodu Pazury znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻZofia Zborowska usłyszała, że przerobiła talię na starym nagraniu. "Byłam wychudzona"

 
Zaczęliście już wiosenne prace w ogrodzie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.