Edward Miszczak wysłał Monice Olejnik wiadomość. Tak zareagował na chorobę dziennikarki

Edward Miszczak wspiera Monikę Olejnik w chorobie. Poinformował, co napisał do dziennikarki, kiedy dowiedział się o jej diagnozie.

Edward Miszczak, nim został dyrektorem programowym Polsatu, przez lata był związany ze stacją TVN. Pracę zaczął tu w 1997 roku, a już rok później pełnił rolę dyrektora programowego. Nikogo nie dziwi więc fakt, że 69-latek dobrze zna Monikę Olejnik. Warto nadmienić, że dziennikarka przybyła do stacji, by poprowadzić "Kropkę nad i" dokładnie w tym samym czasie, kiedy on zawitał w progach TVN-u. Okazuje się, że Miszczak wspiera koleżankę w trudnych chwilach. Tak zareagował, kiedy dowiedział się o jej chorobie. 

Zobacz wideo Monika Olejnik wymienia polityków, którzy nie chcą wystąpić w jej programie. Lista jest długa

Edward Miszczak napisał wiadomość do Moniki Olejnik

Monika Olejnik 12 maja opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Dodała również, że trafiła do szpitala, gdzie przebyła operację. "#RakNIEwyrok" - zaczęła swój wpis, by później zachęcać internautów do badań profilaktycznych. Po ukazaniu się tego wpisu mnóstwo gwiazd publicznie wspierało Olejnik. Na emocjonalne słowa w kierunku koleżanki po fachu zdecydowały się m.in. Kinga Rusin oraz Anita Werner. Okazuje się, że dziennikarka mogła liczyć także na wsparcie Edwarda Miszczaka. Ten w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że po tym, jak dowiedział się o chorobie Olejnik, skontaktował się z nią. 

Wysłałem jej życzenia powrotu do zdrowia…

- zaczął. Na tym jednak nie koniec. Miszczak podkreślił, że jest optymistą i ma dobre przeczucia względem Olejnik. - Ona jest w takim momencie, że potrzebuje wsparcia, ale też potrzebuje ciszy. Ja myślę, że będzie wszystko dobrze i tego jej życzę - powiedział tabloidowi. 

Monika Olejnik wróciła na antenę

Klika dni po tym, jak Monika Olejnik poinformowała, że zdiagnozowano u niej nowotwór, powróciła na antenę, by poprowadzić "Kropkę nad i". Porozmawiała z kandydatem do Parlamentu Europejskiego Borysem Budką, a na koniec zwróciła się do widzów, nawiązując do ostatnich wydarzeń w jej życiu. - Dziękuję za ciepło, które do mnie płynie - powiedziała. Niedługo później opublikowała też na Instagramie wymowny wpis. "Otrzymuję od was setki wiadomości o tym, że zapisaliście się na badania. Dziękuję. To dla mnie najpiękniejszy prezent. W poniedziałek wróciłam do mojej 'Kropki nad i'. Prawdziwy #dreamteam jest wtedy, kiedy 'ludzi dobrej woli jest więcej'. Wielkie dzięki TVN24" - mogliśmy przeczytać.

Jak często się badasz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.