Tomasz Wolny pogrążony w żałobie. "Dzisiaj miałem zaszczyt być do samego końca..."

Tomasz Wolny podzielił się ze swoimi obserwatorami smutną informacją. Dziennikarz jest pogrążony w żałobie. Odeszła bliska mu osoba.

14 maja 2024 roku media obiegła przykra informacja o śmierci Zofii "Sosenki" Czekalskiej. Pożegnał ją m.in. Rafał Trzaskowski. "Za każdym razem zarażała uśmiechem, który praktycznie nigdy nie schodził z jej twarzy" - pisał prezydent Warszawy w mediach społecznościowych. Post zamieścił także Tomasz Wolny, który opowiedział o ostatnich chwilach bohaterki powstania warszawskiego.

Zobacz wideo Aldona Orman miała wypadek w Albanii. Opowiedziała o śmierci klinicznej

Tomasz Wolny towarzyszył do końca Zofii "Sosence" Czekalskiej. "Wciąż kochamy za mało"

Tomasz Wolny pożegnał w wyjątkowy sposób Zofię "Sosenkę" Czekalską. Bohaterka powstania warszawskiego i dziennikarz mieli bliską oraz wyjątkową relację. Tomasz Wolny zamieścił w sieci długi wpis, z którego dowiadujemy się, że regularnie odwiedzał ją przed śmiercią. "Wciąż kochamy za mało i za późno. To zdjęcie zrobiłem kilka dni temu. To był ostatni dzień, zanim straciliśmy z Sosenką kontakt. Mówiłem jej wtedy o tej rzeszy ludzi, którzy się za nią cały czas modlą, dla których stała się tak wyjątkowa, o planach, jakie mieliśmy, o nadchodzących imieninach, urodzinach" - podpisał fotografię, na której trzymał Zofię Czekalską za rękę. Opisał także jej ostatnie chwile. "Miałem przywilej być przy niej codziennie. Dzisiaj miałem zaszczyt być do samego końca. Kiedy w palcach ściskałem ostatni koralik różańca i skończyłem ostatnie słowa modlitwy, pani Zosieńka powoli przymknęła powieki i odeszła" - poinformował w mediach społecznościowych. 

Tomasz Wolny napisał także o swoich emocjach. Bardzo dotknęła go śmierć Zofii Czekalskiej. "Choć ryczę w głos, jak wielu z was, płyną ciężkie łzy i nie wyobrażam sobie jutra bez niej, to piszę to po to, żebyście wiedzieli, bo ja nie mam najmniejszych wątpliwości: dziś tam na górze mają taką imieninową fiestę" - dodał w poście. Prezenter zwrócił się także do bohaterki powstania warszawskiego. "Moja, nasza Sosenko. Kocham" - czytamy. Wspólne zdjęcie Tomasza Wolnego i Zofii Czekalskiej znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Tomasz Wolny poruszył innych swoimi słowami. Tak skomentowali jego post

Pod postem Tomasza Wolnego pojawiło się dużo komentarzy. Jeden z nich zamieściła Ida Nowakowska. "Wspaniała nasza. Przykład odwagi, ciepła, miłości. Będzie żyła wiecznie. W najpiękniejszym miejscu. Tam" - napisała dziennikarka. Post skomentował także Łukasz Nowicki. "Tomku, przejmujące" - napisał prowadzący "Postaw na milion". ZOBACZ TEŻ: Dawid Błach nie żyje. Znane są okoliczności śmierci 31-letniego influencera. "Akcja ratunkowa trwała ponad dwie godziny"

Tomasz WolnyTomasz Wolny Fot. KAPiF.pl

Czy poruszył was wpis Tomasza Wolnego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.