• Link został skopiowany

Festiwal Mozartowski. Popek z różowym kwiatem, Warnke w szampańskiej satynie

Na otwarciu tegorocznego Festiwalu Mozartowskiego pojawiło się sporo gwiazd. Naszą uwagę skradły jednak Anna Popek, Katarzyna Warnke i Joanna Racewicz. Panie postawiły na elegancję, ale w zupełnie różnych odsłonach.
Katarzyna Warnke i Anna Popek na gali otwarcia Festiwalu Mozartowskiego
Gwiazdy na gali otwarcia Festiwalu Mozartowskiego. Fot. KAPiF

Na gali otwarcia 33. Festiwalu Mozartowskiego pojawił się tłum polskich gwiazd. Wypatrzyliśmy wśród nich m.in. Annę Popek, Katarzynę Warnke, Joannę Racewicz oraz Patricię Kazadi. Trzeba przyznać, że celebryci postawili na zróżnicowane stylizacje, ale dominowała elegancja. Nie brakowało oryginalności i widać było znajomość najnowszych trendów.

Zobacz wideo Warnke zdradziła Pańczykowi, jaki jest jej ideał faceta

Anna Popek w różu na Festiwalu Mozartowskim. Wykazała się znajomością trendów

Anna Popek na ten wyjątkowy wieczór wybrała typowo wiosenną stylizację. Postawiła na satynową, różową bluzkę z ogromnym kwiatem na ramieniu. Tego typu aplikacje florystyczne to obecnie prawdziwy hit. Dziennikarka połączyła ekstrawagancką górę z eleganckimi, białymi spodniami. Męski charakter dołu stylizacji doskonale zrównoważył romantyczną górę. Kropką nad i okazały się dodatki - delikatne szpilki i średnich rozmiarów torebka. Złote kolczyki nadały całemu lookowi typowo wieczorowego charakteru. 

Więcej zdjęć celebrytów z gali otwarcia Fesitwalu Mozartowskiego znajdziesz w galerii na górze strony.

Anna Popek na gali otwarcia Festiwalu Mozartowskiego
Anna Popek na gali otwarcia Festiwalu MozartowskiegoAnna Popek na gali otwarcia Festiwalu Mozartowskiego. Fot. KAPiF

Joanna Racewicz postawiła na klasyczną czerń. Elegancko i z pazurem

Joanna Racewicz, podobnie jak Anna Popek, postawiła na obecne trendy. Zdecydowała się na elegancką kamizelkę, która zastąpiła top. To obecnie prawdziwy hit. Na resztę stroju składały się minimalistyczna marynarka i proste spodnie. Całość dość surowa, lecz bardzo stylowa. Minimalizm zrobił tutaj robotę.

Katarzyna Warnke w eleganckiej satynie 

Katarzyna Warnke wie, co w modzie piszczy i również stawia na wpisujące się w obecne trendy rozwiązania. Aktorka pokazała się w satynowej sukience w szampańskim kolorze. Nieco bieliźniany charakter przełamała oversize'owa, nieco ciemniejszą marynarka w typowo męskim stylu. Połączenie dwóch skrajne różnych kierunków modowych sprawdziło się tutaj doskonale. Trzeba przyznać, że w tak ciepłej kolorystyce Warnke prezentowała się naprawdę dobrze. Fryzura z wyraźnie zaznaczoną grzywką pasowała do całego looku idealnie. W tym przypadku obroniła się naturalność i odrobina nonszalancji. Nie ma tu mowy o przesadzie w makijażu, czy przesadzie w outficie. 

Więcej o: