Współpracowniczka Agaty Dudy wyjawiła prawdę o pierwszej damie. "Zawsze służy swoim zdaniem"

Obserwatorzy Agaty Dudy doskonale wiedzą, że pierwsza dama przykłada do ubioru ogromną wagę. Kulisami współpracy z żoną prezydenta podzieliła się jej projektantka.

Publiczne wystąpienia to chleb powszedni w życiu pary prezydenckiej. Agata Duda często pojawia się u boku swojego męża. Pierwsza dama również sama wyjeżdża na oficjalne spotkania. Zawsze przy tym wygląda bardzo szykownie. Choć eksperci czasem ostro oceniają nowe stylizacje Agaty Dudy, to zgodnie twierdzą, że żona prezydenta zazwyczaj wie, jak się ubrać. Pomaga jej w tym projektantka Dorota Goldpoint. Jak przebiega współpraca z tak ważną osobą w Polsce? Więcej zdjęć stylizacji Agaty Dudy znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Malwina Wędzikowska ocenia styl Agaty Dudy. "Gdybym dostała ją w swoje ręce..."

Agata Duda ma swoje zdanie w kwestii stylizacji. "Konsekwencja w stylu i spójność"

Dorota Goldpoint stara się łączyć nowoczesne trendy modowe z minimalizmem. W kreacjach przygotowanych dla Agaty Dudy stawia często na asymetrię i ciepłą paletę barw. A co myśli o samej współpracy z pierwszą damą? "Wyróżnia ją konsekwencja w stylu i spójność wizerunkowa, którą docenia się przede wszystkim za granicą. To bardzo otwarta i chętna do współpracy osoba, zawsze służy swoim zdaniem. Jesteśmy szczęśliwe, że tak dobrze nam się układa z klientką takiej rangi" - tłumaczyła w rozmowie z SE.pl.

Agata DudaAgata Duda Fot. KAPiF.pl

Dorota Goldpoint nie przejmuje się opiniami na temat strojów Agaty Dudy. Wskazała na ograniczenia 

Przed projektantką stoi naprawdę trudne zadanie. Każdy ze strojów musi nie tylko świetnie pasować do Agaty Dudy, ale również spełniać wymogi protokołu dyplomatycznego. "Protokół dyplomatyczny wymaga zachowawczości. W małym zakresie, w jakim jest to możliwe, wykorzystujemy z panią Dudą odrobinę szaleństwa, pokazuje się czasem w czymś bardziej odważnym" - tłumaczyła Goldpoint w rozmowie z Pudelkiem. W sobotę 4 kwietnia Agata Duda pojawiła się na obchodach związanych z Dniem Strażaka. Pierwsza dama tak zachwyciła swoją białą stylizacją, że odciągnęła uwagę od nietypowego wystąpienia szefa MSWiA Marcina Kierwińskiego. Żona prezydenta założyła garniturowe spodnie, top z lekkim dekoltem i beżowe szpilki. Do stylizacji dobrała beżowo-złotą kopertówkę. ZOBACZ TEŻ: Agata Duda w ognistej czerwieni z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja. Nawiązała do flagi?

Co myślicie o stylu Agaty Dudy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.