Magdalena Narożna schudła siedem kilogramów. Teraz pozuje w bikini. Wow! To pierwsze takie zdjęcie

Magdalena Narożna wyjechała za granicę, o czym poinfomowała w mediach społecznościowych. Zaprezentowała odchudzoną sylwetkę, pozując przy basenie.

Jakiś czas temu Magdalena Narożna postanowiła zmienić swoje życie. Zaczęła zdrowiej jeść i wprowadziła do codzienności więcej ruchu. Zrzuciła sporo kilogramów. Opisała na Instagramie, jak o siebie zadbać. "Naucz się żyć w zgodzie ze swoim organizmem. Nawadniaj się, staraj się jeść jak najmniej przetworzonych produktów, postaw na zdrowe jedzenie. Regularność, sen, w moim przypadku aktywność fizyczna. Pamiętajcie, każdy z nas jest inny! Warto zacząć od małych kroków" - pisała Magdalena Narożna. O swojej przemianie opowiedziała też w rozmowie z Plejadą. - Myślę, że najważniejsze jest, aby znaleźć sobie formę ruchu, która sprawia nam przyjemność. Przede wszystkim trzeba być konsekwentnym i robić to regularnie - wyznała. Jak teraz wygląda?

Zobacz wideo Magda Gessler przeszła metamorfozę. Schudła 12 kilogramów

Magdalena Narożna zapozowała nad basenem w stroju kąpielowym. "Całuję was mocno"

Magdalena Narożna postanowiła wyjechać za granicę i się zrelaksować. "Czy domyślacie się, gdzie odpoczywam? Całuję was mocno" - pisała do swoich fanów na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 200 tysięcy użytkowników. Założycielka Pięknych i Młodych wrzuciła kilka zdjęć z podróży. Zamieściła także na InstaStories wideo w samym stroju kąpielowym. Piosenkarka kręciła się, prezentując w całości odchudzoną sylwetkę. Trzeba przyznać, że zmiany w wyglądzie piosenkarki zespołu Piękni i Młodzi są widoczne gołym okiem i wygląda świetnie. Chcecie zobaczyć zdjęcie odchudzonej Magdaleny Narożnej w stroju kąpielowym? Znajdziecie je w galerii na górze strony.

 

Magdalena Narożna o zmianach w Telewizji Polskiej. "Będzie come back ostry"

Jakiś czas temu padła decyzja o tym, że disco polo zniknie z Telewizji Polskiej. Co o tych zmianach sądzi Magdalena Narożna? - Wszystko okaże się podczas sezonu. Ja myślę, że nawet jeśli tak jest, to disco na tym nie straci - zaczęła w rozmowie z Pomponikiem. Dlaczego? Piosenkarka ma pewne przeczucie. - Może nawet ludzie zatęsknią trochę za tym, Będzie come back [powrót - przyp.red.] ostry - zapowiedziała Magdalena Narożna w wywiadzie. ZOBACZ TEŻ: Narożna zareagowała na przeprosiny byłego męża. Nie zostawiła na nim suchej nitki. "Nie godzę się"

Magdalena NarożnaMagdalena Narożna Fot. KAPiF.pl

Co sądzisz o metamorfozie piosenkarki?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.