Agnieszka Kaczorowska ujawnia tajemnice "Tańca z gwiazdami". Po latach wróciła do głośnej sprawy

Agnieszka Kaczorowska była związana z "Tańcem z gwiazdami" przez sześć sezonów. Uczyła tańca celebrytów, a w ostatniej rozmowie postanowiła wrócić między innymi do atmosfery na planie formatu.

Obecnie oglądamy 14. edycję najpopularniejszego programu o tańcu w Polsce. W najbliższym odcinku zobaczymy między innymi Roxie Węgiel czy Maffashion. Wierni widzowie programu pamiętają nie tylko gwiazdy, jakie uczyły się tańczyć, ale także ich instruktorów, czyli doświadczonych tancerzy. Wśród nich była swego czasu Agnieszka Kaczorowska. Po sześciu edycjach zakończyła współpracę z produkcją, do której ustosunkowała się w jednym z wywiadów.

Zobacz wideo Kaczorowska nie dostała się do jury "TzG". Mówi o emocjach

Agnieszka Kaczorowska obnaża kulisy "Tańca z gwiazdami"

Większości nie widać na ekranie - wielu ciekawostek na temat formatu dowiadujemy się od sław, które miały do czynienia z "Tańcem z gwiazdami". Po latach głos na temat atmosfery panującej wokół tej produkcji zabrała Ewelina Lisowska - zwyciężczyni czwartej edycji. Droga do Kryształowej Kuli nie była dla niej łatwa, gdyż wokalistka najpierw odpadła, a potem wróciła na parkiet, zastępując Annę Cieślak, mającą wówczas kontuzję. - To nie była komfortowa sytuacja, bo już odpadłam, wszyscy się dookoła cieszyli, że mają mnie z głowy, a nagle wracam i znowu jestem zagrożeniem. (...) Nie było to dla mnie przyjemne i łatwe, bo wszyscy patrzyli na mnie spod byka - wyznała wokalistka na TikToku. Niektórzy przestali się z nią witać na korytarzu. Jak na to patrzy Agnieszka Kaczorowska? Tancerka i aktorka nie pamięta nerwowej atmosfery wokół powrotu Lisowskiej do programu. 

Z drugiej strony, trudno oczekiwać, by przy okazji realizacji takiego programu tego napięcia nie było. Choć wszyscy mówią, że nie robią tego, aby wygrać, to niezmiennie jest tam sportowa rywalizacja i każdy marzy o zwycięstwie

- dodała Plejadzie.

Agnieszka Kaczorowska o showAgnieszka Kaczorowska o show KAPiF.pl

Agnieszka Kaczorowska nie była zadowolona z nowego składu jury. Przeszkadzał jej Wygoda

Tancerka z instruktorki w "Tańcu z gwiazdami" chciała awansować na jurorkę, jednak jej marzenia muszą poczekać. Kandydatura Kaczorowskiej została odrzucona. Do nowego składu jury dołączył między innymi Tomasz Jan Wygoda, co aktorka postanowiła skomentować. - Jest to człowiek z zupełnie innego świata tańca i prawdopodobnie będzie skupiał się na walorach artystycznych, emocjonalnej części występów itd. Jest to człowiek wywodzący się z innego stylu tańca. Wszyscy tancerze, żeby dowiedzieć się, kim jest, musieli go wygooglać - wyznała nam. Sam Wygoda odniósł się do jej słów. - Podstawowa rzecz jest taka, że chyba jej ocena nie jest związana kompletnie ze mną. Bo jeśli ona może mieć jakiekolwiek żale czy pretensje, to powinna mieć przede wszystkim do siebie. Dlaczego ona nie jest na tym miejscu? Przecież nikt nam w życiu nie kradnie rzeczy, nikt nam nie zabiera - powiedział Plejadzie. Jeśli jesteście ciekawi, jak Kaczorowska wyglądała w "Tańcu z gwiazdami", zajrzyjcie do galerii.

Agnieszka Kaczorowska o showAgnieszka Kaczorowska o show KAPiF.pl

Kogo chciałbyś zobaczyć w przyszłości w jury "TzG"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.