Mrozowska w prześwitach na ściance, Pavlović przystroiła się w pióra. Kaczorowska zaskoczyła [DUŻO ZDJĘĆ]

11 kwietnia rodzime gwiazdy zebrały się na gali wyróżniającej przedsiębiorców SPA i wellness. Jak prezentowały się na evencie?

Premiery, eventy czy gale nagród co chwila przyciągają największe polskie sławy. Celebryci w czwartek 11 kwietnia mieli okazję zaprezentować się na gali Perfect Spa. Jak czytamy w opisie wydarzenia, ma ono na celu wyróżnienie najlepszych hoteli, marek i firm z branży SPA i wellness. Zaproszenie na imprezę przyjęli m.in. Ida Nowakowska, Monika Mrozowska, Iwona Pavlović, Agnieszka Kaczorowska czy Tomasz Ciachorowski.

Zobacz wideo Jej słowa odbiły się szerokim echem

Gwiazdy na gali Perfect Spa

Iwona Pavlović na imprezę założyła swoją ulubioną czerń. Jurorka "Tańca z gwiazdami" zaprezentowała się w długiej, sięgającej do ziemi kreacji, na którą narzuciła cienki, ozdobiony cekinami i piórami płaszcz. Postawiła przy tym na wieczorowy makijaż i mocno podkreśliła oczy. Monika Mrozowska także wybrała czerń, ale w nieco bardziej casualowym wydaniu. Celebrytka założyła ażurową koszulę, do której dobrała luźne spodnie z połyskującego materiału. Całość wykończyła delikatnym makijażem, a do stylizacji wybrała niedużą torebkę na długim pasku. Bardzo ciekawie zaprezentowała się Agnieszka Kaczorowska. Tancerka wybrała bardzo modną, oversize'ową marynarkę w odcieniu ognistej czerwieni. Do tego dobrała klasyczne, czarne spodnie z rozcięciami, spod których widać było srebrne sandałki. Jak wypadło takie nieoczywiste połączenie kolorów? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Agnieszka Kaczorowska, Iwona PavlovićAgnieszka Kaczorowska, Iwona Pavlović Agnieszka Kaczorowska, Iwona Pavlović, AKPA

Agnieszka Kaczorowska i Iwona Pavlović mają konflikt

Po głośnych słowach Agnieszki Kaczorowskiej na temat obecnego składu jury "Tańca z gwiazdami", a zwłaszcza - kompetencji Tomasza Wygody - wybuchła afera. Odniosła się do niej także m.in. właśnie Iwona Pavlović. - Kiedy Agnieszka Kaczorowska tańczyła turniejowo, naśmiewała się z tancerzy w programie "Taniec z gwiazdami", bo uważała, że są beznadziejni i źle tańczą. Potem jak zaczęła tańczyć sama, zmieniła zdanie. Później, z tego co wiem, bo to jest też gdzieś w internecie, naśmiewała się z nas, sędziów, że też jesteśmy do niczego. Potem sama kandydowała do tego, żeby zostać sędzią. Teraz podważa wiarygodność Tomka. Szczerze? Na tym bym zakończyła komentarz. Nie jest dla mnie absolutnie wiarygodna - mówiła w rozmowie z Pomponikiem. Kaczorowska nie pozostała jej dłużna. "Do krytyki mam pełne prawo zwłaszcza w tematach, w których się specjalizuję, a taniec bez wątpienia jest moją specjalizacją. Nie da się podważyć mojej eksperckości tanecznej, więc próbuje się na mnie napluć inaczej" - mówiła w rozmowie z Pudelkiem. Myślicie, że wyjaśniły spór podczas eventu?

Myślisz, że Agnieszka Kaczorowska i Iwona Pavlović porozmawiały o konflikcie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.