Gala wręczenia nagród ZAIKS-u. Ostra (i czerwona) jak papryczka chilli Łepkowska, dawno niewidziana Borkowska i inni

Gala wręczenia nagród ZAIKS-u z pewnością nie jest robiona z taką pompą jak np. gala Orłów, ale jest jedną z najbardziej prestiżowych w polskim przemyśle filmowym. Nic dziwnego, że pojawiły się znane nazwiska. Tylko spójrzcie na te kreacje!

Przyszła wiosna, a to oznacza jedno - mnóstwo branżowych imprez, gal, festiwali, ścianek i celebryckiego życia. Nie żebyśmy się nie cieszyli, w końcu zawsze miło jest popatrzeć na pięknych ludzi ubranych w zniewalające kreacje. Jedną z kolejnych imprez, na której pojawili się celebryci, jest gala wręczenia nagród ZAIKS-u, czyli Związku Autorów i Kompozytorów Scenicznych. Choć nie jest to impreza robiona z taką pompą, jak wręczenie innych nagród, np. Orłów, to dla osób z branży filmowej jest ona z pewnością ważna. Nic więc dziwnego, że pojawiło się na niej sporo z jej przedstawicieli, często dawno niewidzianych na salonach.

Zobacz wideo Ilona Łepkowska ocenia, dlaczego nowe odcinki "Stulecia Winnych" nie mają dla niej sensu

Karolina Borkowska była gwiazdą "Na dobre i na złe". Dziś rzadko pojawia się na ściankach

Karolina Borkowska lata temu zniknęła z ekranów. Dziś gwiazda "Na dobre i na złe" realizuje się w zupełnie innej branż i ma na swoim koncie spore sukcesy. W 2016 roku była aktorka została wiceprezeską Związku Firm Public Relations na kadencję 2016-2018. Jak wiadomo, należy też do grona ekspertów Sieci Mentorów PFR, jest również członkinią zarządu Stowarzyszenia Agencji Public Relations. Na ściankach pojawia się zdecydowanie rzadziej, niż kiedy przed wieloma laty próbowała swoich sił w zawodzie ojca - Jacka Borkowskiego. Na gali ZAIKS-u pojawiła się w długiej i opinającej jej fenomenalną figurę sukience koloru czarnego z dużym wycięciem na nodze w stylu słynnej kreacji oscarowej Angeliny Jolie sprzed lat. Do tego dobrała czarne, duże oprawki i klasyczne czarne szpilki. Jedynym elementem "odbijającym" tę czerń, była biała marynarka. 

Gala wręczenia nagród ZAIKS-u. Ostra (i czerwona) jak papryczka chilli Łepkowska, dawno niewidziana Borkowska i inniGala wręczenia nagród ZAIKS-u. Ostra (i czerwona) jak papryczka chilli Łepkowska, dawno niewidziana Borkowska i inni Gwiazdy na gali ZAIKS-u fot. kapif

Ilona Łepkowska na galę ubrała się w krwistoczerwoną sukienkę

Ilona Łepkowska z kolei, choć pojawia się na ściankach zdecydowanie częściej niż Karolina Borkowska, tym razem zaszalała. Scenarzystka postawiła na dopasowaną, krwistoczerwoną sukienkę za kolano.. Kto by się tego spodziewał? No pewnie nikt, ale trzeba przyznać, że Łepkowska prezentowała się w takim wydaniu znakomicie. Stylizację uzupełniła czarną torebką, czarnymi czółenkami na niewielkim obcasie i podobnie jak Borkowska, czarnymi oprawkami. A więcej zdjęć gwiazd z tego wydarzenia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Gala wręczenia nagród ZAIKS-u. Ostra (i czerwona) jak papryczka chilli Łepkowska, dawno niewidziana Borkowska i inniGala wręczenia nagród ZAIKS-u. Ostra (i czerwona) jak papryczka chilli Łepkowska, dawno niewidziana Borkowska i inni Gwiazdy na gali ZAIKS-u fot. kapif

Podoba wam się Ilona Łepkowska w ostrej wersji?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.