Prawdziwa twarz Anny Lewandowskiej. Znowu to zrobiła

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Gwiazda postanowiła ujawnić prawdę na temat swojego wyglądu przed obserwatorami.

Anna Lewandowska od lat jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Prężnie działa na różnych płaszczyznach. Jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie zebrała grono ponad pięciu milionów obserwujących. Tym razem postanowiła zaskoczyć fanów i pokazała się w naturalnej odsłonie.

Zobacz wideo Anna Lewandowska i jej pielęgnacja na przestrzeni lat

Anna Lewandowska pokazała się bez makijażu. Internauci już komentują

"Lewa" jest nie tylko żoną najpopularniejszego polskiego piłkarza, ale także stworzyła markę osobistą, która obecnie warta jest miliony. Gwiazda przede wszystkim skupia się na treningach oraz rozwijaniu pasji do tańca. Nie zapomina jednak o innych biznesach - jest właścicielką firmy produkującej suplementy diety, zdrową żywność, a także kieruje marką kosmetyczną. Tym razem postanowiła zaprezentować fanom, jak wygląda jej codzienna, poranna pielęgnacja twarzy. Z tej okazji Lewandowska dodała na profilu w social mediach nagranie, na którym pokazała się bez makijażu w białej opasce. Celebrytka prezentowała kolejne etapy pielęgnacji i makijażu, z zadowoleniem demonstrując używane produkty. 

Internauci nie przegapili okazji, by skomentować wideo. Część zarzuciła trenerce nakładanie filtrów wygładzających na twarz. "Może uczciwie byłoby kiedyś nagrać rutynę pielęgnacyjną bez używania instagramowych filtrów" - czytamy pod postem. Większość była jednak zachwycona filmikiem. "Pięknie, czy to w makijażu czy bez", "Jedyna osoba chyba na Instagramie, która faktycznie używa produktów, które pokazuje, bo widać, że są prawie puste" - pisali obserwatorzy. Trenerka regularnie udostępnia materiały, na których prezentuje się w naturalnym wydaniu i chętnie pokazuje efekty przed i po nałożeniu makijażu. 

 

Jak pracuje Anna Lewandowska? Wyjawiła prawdę

Gwiazda na co dzień ma wiele na głowie. Musi zadbać o wszystkie swoje biznesy, a także jest mamą na pełen etat. Wyjawiła, że nie wszystko jest w stanie robić sama i pomagają jej osoby, które mają doświadczenie w branży. - Jak wiecie, moja praca w głównej mierze polega na spotkaniach, telekonferencjach, czego często tutaj na Instagramie nie widać. Tak samo nie widać tu moich wspaniałych zespołów, które pracują ze mną na co dzień. (...) Pracujemy teraz nad kilkoma projektami, jestem na maksa podekscytowana. Dziękuję, team! - zwróciła się do pracowników w sieci. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska fot. Instagram @annalewandowska


 

Obserwujecie Annę Lewandowską na Instagramie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.