Joanna Brodzik zmieniła nawyki żywieniowe. Nie ma złudzeń. "Byłam uzależniona"

W nowym podcaście "Lajf Noł Makeup" Joanna Brodzik otworzyła się na temat swojej prywatności. Wyznała, że lata temu była uzależniona od białego cukru. Skomentowała też zmianę koloru włosów.

Joanna Brodzik chroni swoje życie prywatne i rzadko mówi o nim w wywiadach. Tym razem dała się namówić na zwierzenia i pojawiła się w podcaście Małgorzaty Ohme "Lajf Noł Makeup". W rozmowie z dziennikarką i psycholożką aktorka opowiedziała o swoich żywieniowych nawykach i zmianach. Wyjawiła też, czemu zrezygnowała z blond włosów

Zobacz wideo Paulla obala mity na temat operacji plastycznych

Joanna Brodzik była uzależniona od białego cukru 

W rozmowie z Małgorzatą Ohme Joanna Brodzik przyznała, że lata temu zmieniła swoje nawyki żywieniowe. Zrezygnowała z białego cukru, od którego była uzależniona. - Wiele lat temu podjęłam decyzję, żeby nie używać białego cukru, ponieważ byłam od białego cukru i połączenia z węglowodanami i laktozą uzależniona. To ma silne działanie uspokajające, tak? Moment, w którym dzięki mądrym ludziom dookoła dowiedziałam się, że to, co sobie robię to nie jest o miłości do pierogów ze śmietaną tylko o potrzebie, żeby się wyciszyć - powiedziała Joanna Brodzik w "Lajf Noł Makeup".

Aktorka przyznała też, że nie lubi śniadań i rano nie odczuwa głodu. - Mój największy posiłek, to jest posiłek wieczorny. Tylko mam bardzo żywotnego psa i codziennie idę z nim na spacer - dodała Joanna Brodzik. Celebrytka wyznała, że jest także wielką pasjonatką gotowania, co odziedziczyła po babci. Jej marzeniem było wziąć udział w prestiżowym kursie Le Cordon Blue, co udało jej się spełnić. Bliscy i znajomi ufundowali Brodzik wyjazd na kurs z okazji 50-tych urodzin. 

Joanna Brodzik po latach zrezygnowała z blondu. "To było bardzo uwalniające"

W wywiadzie z Małgorzatą Ohme Joanna Brodzik wspominała też swoją kultową rolę w serialu "Magda M.". Aktorka podkreśliła, że emisja serialu rozpoczęła się 18 lat temu. Prowadząca zwróciła uwagę na to, że Joanna Brodzik ma obecnie ciemniejszy odcień włosów. - Blond przestał mnie zupełnie definiować. To się zbiegło też z tymi zmianami w organizmie. To się zbiegło z taką gotowością, odwagą, żeby zdjąć ręcznik i zobaczyć, no może nie swoje naturalne, bo są lekko podkręcone, ale swoje ciemne oblicze. Dla mnie to było bardzo uwalniające - powiedziała Joanna Brodzik. 

 
Najlepsza rola Joanny Brodzik?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.