Izabela Janachowska zamieszkała z Jabłońskim po trzech tygodniach. "Miał dosyć odwożenia mnie do domu"

Izabela Janachowska jest żoną Krzysztofa Jabłońskiego. Wyszło na jaw, że relacja pary poszła do przodu dosyć szybko. Zakochani zamieszkali ze sobą zaledwie po kilku tygodniach. Jak to wyglądało?

Nie da się ukryć, że związek z ogromną różnicą wieku wciąż budzi kontrowersje. Takie sytuacje są jednak bardzo częste w polskim show-biznesie. Choć podobno prawdziwa miłość nie patrzy na wiek, mnóstwo ludzi nie stroni od krytyki tego typu relacji. Wśród gwiazd, których partnerzy są znacznie starsi, znalazła się Izabela Janachowska. Między nią a Krzysztofem Jabłońskim jest dokładnie 27 lat. Para jest jednak ze sobą szczęśliwa i wielokrotnie udowadniała, że wiek to dla niej tylko liczba. Mało kto wie, że związek zakochanych rozwinął się w zawrotnym tempie.

Zobacz wideo Izabela Janachowska o trendach ślubnych. Mówi o sukni Kożuchowskiej

Izabela Janachowska zamieszkała ze swoim ukochanym po zaledwie kilku tygodniach? Opowiedziała o kulisach przeprowadzki

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński od wielu lat są szczęśliwym małżeństwem. Swoim uczuciem dzielą się w mediach społecznościowych. Para doczekała się syna Christopera Alexandra, który przyszedł na świat w 2019 roku. Okazało się, że znajomość zakochanych potoczyła się niezwykle szybko. Jabłoński zaproponował swojej partnerce wspólne mieszkanie po zaledwie... dwóch tygodniach. - Mój mąż mnie tu wprowadził. Chyba po jakichś dwóch tygodniach od naszego poznania powiedział, że dosyć ma odwożenia mnie do domu i żebym może po prostu tu zamieszkała. No, ja byłam w takim szoku. Powiedziałam "słuchaj, no wiesz, mam swoje życie, swoją wolność, swoje mieszkanie". Trochę bałam się takiej relacji z mieszkaniem razem - zdradziła na TikToku. Dodała, że po kilku dniach podjęła decyzję, a Jabłoński specjalnie zamówił firmę przeprowadzkową. Ukochany celebrytki przyznał, że chwilę po wspólnym zamieszkaniu Iza od razu zarządziła remont. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

 

Izabela Janachowska o swoim ukochanym. Tak się poznali

Znajomość Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego rozpoczęła się w nietuzinkowy sposób. Mężczyzna wypatrzył przyszłą ukochaną w "Tańcu z gwiazdami". Na pierwszej randce kobieta miała dla niego jedynie 45 minut. Spotkanie przerodziło się jednak w kilkugodzinną rozmowę. Janachowska wielokrotnie podkreślała, że ze swoim mężem dobrała się idealnie. - Dziś myślę, że tak naprawdę dobrze się dobraliśmy, ale na początku związku kompletnie nie wiedziałam, że mój mąż okaże się typowym, upartym, zodiakalnym baranem. (...) Prawda jest taka, że jest po prostu wymagającym partnerem. Doskonale wiem, które tematy są dla niego drażliwe, więc gdybym chciała, to potrafiłabym wkurzyć go jednym słowem - mówiła jakiś czas temu dla portalu Party.pl. ZOBACZ TEŻ: Luksusowa łazienka Izabeli Janachowskiej. Złote krany to nie wszystko. Zobaczcie wannę

 
Co sądzicie o różnicy wieku w związkach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.