Maciej Stuhr w nietypowy sposób złożył ojcu życzenia urodzinowe. "Zdjęcia zza kurtyny"

18 kwietnia Jerzy Stuhr obchodził 77. urodziny. Z tej okazji publiczne życzenia postanowił złożyć mu syn. Było nietypowo.

Jerzy Stuhr to jeden z najpopularniejszych aktorów, który zyskał sławę w XX wieku. W jego ślady postanowił iść syn, Maciej. Obaj są ważnymi postaciami w świecie polskiego filmu. 18 kwietnia senior rodu obchodził 77. urodziny. Z tej okazji syn postanowił złożyć mu życzenia, lecz zrobił to w dość nietypowy sposób. 

Zobacz wideo Maciej Stuhr opowiedział o filmie "Fuks 2"

Jerzy Stuhr skończył 77 lat. Życzenia złożył mu syn

Jerzy Stuhr znany jest przede wszystkim z "Seksmisji", "Kilera" czy dla młodszego pokolenia jako głos Osła ze "Shreka". Niedawno ogłosił, że kończy z graniem na scenie, a także nie będzie już uczył kolejnego pokolenia aktorów. Nie powiedział jednak "nie", jeśli chodzi o role filmowe. Wszystko ma związek z jego stanem zdrowia.

W związku z urodzinami, post dodał jego syn, Maciej, który od lat jest jednym z najpopularniejszych aktorów w kraju. Mogliśmy go oglądać w głośnych produkcjach, m.in. "Belfer", "Szadź" czy "Zielona granica". Życzenia dla taty okraszone były jego zdjęciem z próby do "Zemsty" w Teatrze Komedia, na którym przysypiał na widowni. 

Dziś premiera 'Zemsty' w Teatrze Komedia, gdzie zagram Papkina. Wczoraj na próbie generalnej odwiedził nas jubilat, 77! Zdjęcia zrobiłem zza kurtyny w przerwie. Jego Papkin sprzed lat to jedna z pierwszych ról, jakie pamiętam. Sto lat, tato!

- napisał w poście. 

 

Gwiazdy złożyły życzenia aktorowi. Były też wspomnienia jego roli 

Post wpisem na Instagramie aktora pojawiło się wiele komentarzy od znanych osobistości. Nie zabrakło wspomnień Agaty Młynarskiej, która napisała: "Totalny wzrusz. Pamiętam doskonale Papkina taty". Grażyna Wolszczak również złożyła życzenia: "Sto lat to za mało!", pojawił się także komentarz od Olgi Bołądź: "Najlepszego panie profesorze". Internauci również nie omieszkali zamieścić ciepłych słów skierowanych do Stuhra. "Uwielbiam, kiedy historia zatacza takie piękne koło. Wszystkiego najlepszego dla mistrza!", "Najlepsze życzenia dla pana Jerzego! Wspaniały aktor", "Wszystkiego najlepszego dla pana Jerzego. Dużo zdrowia!" - czytamy pod postem. Po zdjęcia ojca z synem zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Bal manekinw - prbaBal manekinw - prba pconrad / CONRAD PETER/KAPIF.pl

Którą rolę Jerzego Stuhra uważasz za najlepszą?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.