Maja Hyży ostro o występie Luny. Wokalistka nie zostawiła na młodszej koleżance suchej nitki. "Obniżyliśmy poziom"

Już w maju odbędzie się kolejny konkurs Eurowizji. Polskę reprezentować Luna. Co o jej umiejętnościach sądzą inni wokaliści? Maja Hyży brutalnie oceniła jej ostatni występ.

Podczas 68. Konkursu Piosenki Eurowizji Polskę reprezentować będzie Luna z piosenką "The Tower". W tym roku zrezygnowano z tradycyjnego koncertu preselekcyjnego, a artystę wybrała wewnętrzna komisja, a nie jak do tej pory publiczność, co wywołało wiele emocji. Luna konkurowała m.in. z Justyną Steczkowską i Nataszą Urbańską. Sugerowano nawet, że konkurs jest ustawiony. Przed młodą artystką z pewnością ogromne wyzwanie, aby udowodnić wszystkim niedowiarkom, że nie znalazła się w tym miejscu przypadkowo. Wokalistka ma już za sobą pierwsze występy przed głównym konkursem m.in. podczas pre-party w Hiszpanii. Jak jej poszło? Artystka została zmiażdżona przez krytykę, więcej o tym przeczytasz tutaj. Umiejętności Luny oceniła też Maja Hyży. Wokalistka nie zostawiła na młodszej koleżance suchej nitki. 

Zobacz wideo Czesław Mozil o metamorfozie Mai Hyży i programie X Factor. „Tęsknię"

Maja Hyży ostro o występie Luny. "Strasznie obniżyliśmy poziom"

Maja Hyży w jednym z ostatnich wywiadów miała okazję wypowiedzieć się na temat Luny. W rozmowie z Izabelą Janachowską oceniła występ młodej artystki w Londynie. Już wcześniej Hyży podkreślała, że utwór Luny nie przypadł jej do gustu. Tym razem brutalnie oceniła poziom wokalistki. - Nie podobało mi się. Nie chcę używać mocnych słów krytyki, bo nie chcę być zhejtowana, ale umówmy się, każdy z nas ma prawo do własnego zdania i ja nie muszę teraz udawać, że Luna jest super, fajna - zaczęła wokalistka. W dalszej części wypowiedzi wyznała, co sądzi o ostatnim występie Luny. 

Nie oceniam jej jako osoby, bo jej nie znam. Ja oceniam to co usłyszałam i zobaczyłam i mi się to bardzo nie spodobało. Uważam, że naprawdę strasznie obniżyliśmy poziom. Nie wiem, co tam się zadziało (...) Coś tam nie wyszło i nie wychodzi. Szkoda, bo reprezentuje nas i idzie w świat z Polską

- skwitowała Hyży.

Maja HyżyMaja Hyży https://www.instagram.com/majahyzy/

Internauci o wyborze Luny na polską reprezentantkę. "Eurowizja to trochę za dużo"

W komentarzach, które pojawiły się pod fragmentem wywiadu z Mają Hyży na temat występu Luny na TikToku, wtórowano wokalistce. Przeważająca większość podziela tę opinię i uważa, że wybór Luny na reprezentantkę Polski podczas konkursu Eurowizji nie był strzałem w dziesiątkę. "Myślę, że mogę zgodzić się z twoją opinią. Nic nie mam do też dziewczyny, ale Eurowizja to trochę za dużo", "A czy ona pierwsza? Niestety poziom piosenkarzy wysyłanych na Eurowizję od lat budzi wiele kontrowersji" - czytamy. Pojawiły się także głosy wsparcia dla młodej wokalistki. "Zaniżyliśmy poziom? Rok temu to była żenada dopiero. Wierzę, że występ będzie dobry! Luna dużo mówi, że stawia na show i zaskoczenie widza" - dodał jeden z internautów. 

Czy Luna była dobrym wyborem na Eurowizję?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.