Luna odwoła występ na Eurowizji? Wydała oświadczenie i zdradziła, że ma poważne problemy

Luna zamieściła w mediach społecznościowych niepokojący komunikat. Artystka wydała oświadczenie, w którym poinformowała o konieczności odwołania zagranicznych koncertów, które planowała przed Eurowizją. Co jest powodem tej decyzji?

Zanim uczestnicy tegorocznej edycji Eurowizji zaśpiewają w konkursie, najpierw podróżują po różnych krajach Europy, by szlifować swoje wokale, a także zdobywać sympatię publiczności, która podczas eliminacji oddaje głosy. W tym roku Polskę reprezentować będzie Luna. Wokalistka również rozpoczęła trasę koncertową, którą niestety niespodziewanie musiała ją odwołać. Zamieściła w sieci oświadczenie w tej sprawie. 

Zobacz wideo Mówi, że jest z kosmosu, ale jednocześnie twardo stąpa po ziemi - Luna

Luna odwołuje koncerty. Wydała oświadczenie 

Jakiś czas temu Luna rozpoczęła trasę koncertową. Reprezentantka Polski zdążyła już wystąpić w Sztokholmie, Madrycie, Barcelonie i Londynie. Przed nią zostały jeszcze dwa występy w Amsterdamie i ponownie w Sztokholmie. Niestety, w ostatniej chwili musiała je odwołać. Na Instagramie zamieściła specjalny komunikat. - Jak widzicie, byłam już spakowana do Amsterdamu i Sztokholmu. Nie mogłam się doczekać, aż was zobaczę, bo muzyka i spotkania z wami są uzdrawiające - powiedziała na InstaStories.

Z dalszej części nagrania dowiadujemy się, że Luna ma problemy z głosem. Aby dalej śpiewać, a przede wszystkim wystąpić na Eurowizji, musi zadbać o zdrowie. - Niestety, muszę najpierw wyleczyć mój głos, co zresztą słychać. Jest mi naprawdę smutno i mam nadzieję, że mi wybaczycie. Sercem jestem z wami. Mam nadzieję, że będę mogła odwiedzić Amsterdam i Sztokholm najszybciej, jak to będzie możliwe - poinformowała na nagraniu. Chcesz obejrzeć zdjęcia z występów Luny? Zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Luna ma poważne problemy ze zdrowiem

Informacja o problemach z głosem Luny nie jest nowością. Jeszcze nie tak dawno temu w sieci rozpętała się wielka dyskusja na temat tego, że występ artystki w Londynie nie należał do najlepszych. Nagranie z wydarzenia trafiło do sieci, a do sprawy odniósł się sam management wokalistki. "Luna walczy z infekcją gardła. Nie tylko ona. W Londynie z infekcjami mierzyli się też Belg Mustii, Olly z UK i Francuz Slimane. Większość reprezentantów nawet nie pojawia się na wszystkich przedeurowizyjnych koncertach. Luna jest jedną z nielicznych, jak nie jedyną, która występuje na każdej z tych imprez" - przekazał management Luny w rozmowie z PudelkiemZOBACZ TEŻ: Luna to spadkobierczyni keczupowego imperium? W końcu wyjawiła prawdę o rodzicach.

LunaLuna Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Myślisz, że Luna ma szansę wygrać Eurowizję?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.