Katarzyna Cichopek sporo schudła. Zdradziła swoją metodę. "To najzdrowsza dieta we wszystkich rankingach"

Katarzyna Cichopek zachwyca szczupłą sylwetką. Jaki jest jej sekret? Ukochana Macieja Kurzajewskiego stawia na aktywność fizyczną i zbilansowaną dietę. Zdradziła kilka prostych zasad, dzięki którym utrzymuje formę.

Katarzyna Cichopek niedawno pożegnała się z programem "Pytanie na śniadanie", ale nie zwalnia tempa i nadal zaskakuje. Celebrytka nie tylko rozwija własną markę kosmetyczną, ale wraz ze swoim partnerem, Maciejem Kurzajewskim, prowadzi podcast zatytułowany "Serio?". W jednym z ostatnich odcinków tematem były relacje z narcyzami. Katarzyna Cichopek jest też aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto obserwuje ponad 580 tysięcy internautów. Prezenterka publikuje tam relacje z podróży, reklamuje sygnowane własnym nazwiskiem produkty i podkreśla, że prowadzi aktywne życie. Fanki aktorki często pytają, co jest sekretem jej szczupłej sylwetki. Cichopek zdradziła, jak zachowuje formę i jakie produkty znajdują się w jej diecie.

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

Katarzyna Cichopek zdradziła, jak dba o sylwetkę. "Dieta to podstawa"

Katarzyna Cichopek bardzo dba o swój wygląd, który jest także jej narzędziem pracy. Jakiś czas temu była prezenterka "Pytania na śniadanie" przybrała na wadze i postanowiła ostro wziąć się za siebie. Jak się okazuje, Katarzyna Cichopek bardzo szybko wróciła do formy. Wszystko za sprawą kilku prostych zasad. W rozmowie z "Party" aktorka serialu "M jak miłość" zdradziła, jak tak wróciła do formy. - To jest długi proces, który trwa już od 1,5 roku co najmniej, a już za chwilę będą dwa lata. Powróciłam do tych treningów, bo ja całe życie byłam wysportowana, całe życie trenowałam, później miałam takie różne przerwy związane z macierzyństwem: ciążami, karmieniem, zmęczeniem - zaczęła aktorka. Cichopek przyznała, że cały sekret tkwi w przestrzeganiu prostych zasad. 

Teraz powróciłam do tych treningów i staram się o to dbać i dieta. Dieta to jest w ogóle podstawa wszystkiego i woda. (…) Ja nie należę do osób, które się katują. Absolutnie, ja się nie dam zagłodzić - wyznała Katarzyna Cichopek w rozmowie z "Party".

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek fot. instagram,com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek znalazła idealną dietę dla siebie. "Najzdrowszą w rankingach wszystkich diet"

Katarzyna Cichopek w wywiadach często podkreśla, że uwielbia jeść i nie zamierza katować się drakońską dietą. Po dwóch ciążach prezenterka ograniczyła makarony, ziemniaki i pieczywo i starała się jeść co trzy godziny. Po czasie prób i błędów znalazła dla siebie idealną dietę. - Od zawsze jestem na diecie, ale nie diecie takiej katującej się, tylko dieta to jadłospis. Uwielbiam dietę śródziemnomorską, bardzo lekką, najzdrowszą w rankingach wszystkich diet. Zbilansowaną, co jest ważne. I mam wrażenie, że mi służy - podkreśliła w rozmowie z "Faktem".

 
 
Czy Katarzyna Cichopek ma rację? Która z diet jest ci najbliższa?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.