Wieniawa zerwała umowę z wytwórnią. Jest ciąg dalszy. Mecenas wspomina o dowodach

Julia Wieniawa to z pewnością jedna z największych gwiazd swojego pokolenia. Celebrytka zerwała umowę z wytwórnią Kayax. Mecenas ujawnia, że influencerka ma dowody.

Julia Wieniawa zyskała popularność dzięki roli Pauliny w "Rodzince.pl". Później zagrała w kilku głośnych produkcjach, a także rozpoczęła karierę muzyczną. Zaistniała dzięki piosence "Na zawsze". Kontrakt z Kayaxem podpisała w 2017 roku. Pod szyldem wytwórni wydała album. Okazuje się, że gwiazda zerwała współpracę. Jej mecenas mówi o dowodach.

Zobacz wideo Marcin Bosak zrezygnował z "Tańca z gwiazdami" przez Wieniawę?

Julia Wieniawa zerwała umowę z Kayaxem. Mecenas rzuca dowodami 

Celebrytka od lat spełnia się jako aktorka, ale nie porzuciła kariery muzycznej. Dzięki Kayaxowi udało jej się nagrać kilka singli, m.in. "Nie muszę", który uzyskał status podwójnie platynowej płyty, oraz album "Omamy" wydany w 2022 roku. Współpraca dobiegła jednak końca, a Wieniawa opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała fanów o zerwaniu umowy. "Pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym rozwiązałam moją współpracę z wytwórnią KAYAX, tj. spółką Kayah Production & Publishing sp. z o.o. Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do KAYAX oświadczenia o rozwiązaniu współpracy, w tej sprawie proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem, mecenasem Marcinem Marcinkiewiczem. Odnośnie mojej współpracy z KAYAX wydane zostanie oddzielne oświadczenie" - takie słowa możemy przeczytać na Instagramie gwiazdy. Wieniawa nie skomentowała sytuacji, choć wielu czeka na oddzielne oświadczenie w tej sprawie, które zapowiedziała. Głos w sprawie zabrał jej pełnomocnik, który wyznał w rozmowie z portalem Pomponik, że zerwanie umowy nastąpiło przez "dowody", które posiada piosenkarka.

Umowa łącząca panią Julię Wieniawę-Narkiewicz z wytwórnią Kayax została rozwiązana w dniu dzisiejszym przez panią Julię ze skutkiem natychmiastowym z ważnych - zdaniem pani Julii - powodów, leżących po stronie Kayax w świetle posiadanych przez panią Julię dowodów

- stwierdził Marcin Marcinkiewicz. Dodał również, że "z uwagi na dowody, jakimi dysponuje jego klientka, nie może być na razie mowy o karach umownych". Podkreślił, że wytwórnia Kayax "w żaden sposób nie zareagowała na w/w rozwiązanie umowy". 

Kolejna gwiazda opuszcza wytwórnię. Wcześniej zrobiła to Kayah

Spółkę Kayax założyła znana piosenkarka Kayah we współpracy ze swoim menadżerem Tomaszem Grewińskim w 2001 roku. Wieniawa nie jest pierwszą, która postanowiła zerwać umowę. Dla wielu szokującym było, gdy Kayah ogłosiła 2 stycznia 2024 roku, że kończy współpracę z menadżerem. "Od dnia 2 stycznia 2024 r. wszelkie moje działania artystyczne prowadziła będzie firma ArtRooijens" - można było przeczytać w oświadczeniu napisanym przez wokalistkę. Podkreśliła wówczas, że pomimo zerwania współpracy, jej koncerty będą organizowane ze względu na zawarte już wcześniej umowy. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa Julia Wieniawa darzy sentymentem Królikowskiego. 'Rozmawiałam z jego mamą' / Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.