Julia Wieniawa z mocnym oświadczeniem. To koniec. Fani domagają się wyjaśnień

Julia Wieniawa zaskoczyła niespodziewanym wpisem. Poinformowała na Instagramie, że zakończyła współpracę z wytwórnią Kayax. Zapowiedziała, że opublikuje kolejne oświadczenie.

Julia Wieniawa prężnie rozwija swoją karierę. Oprócz grania w filmach i serialach wokalistka od niedawna jest nową jurorką programu "Mam talent!". Nowa edycja show rozpoczęła się 15 stycznia. W jury obok Wieniawy i Agnieszki Chylińskiej zasiadł także Marcin Prokop. W show nie brakuje wzruszeń. Ostatnio na castingu pojawiła się uczestniczka, która wróciła do programu po dziewięciu latach. Jak Wieniawa sprawdza się w roli jurorki? Z pewnością pomaga jej nie tylko doświadczenie aktorskie, ale także muzyczne. Jej ostatnio album osiągnął spory sukces. Wieniawa właśnie zaskoczyła swoich fanów i oznajmiła, że nagle zrywa współpracę z wytwórnią, która reprezentowała ją do tej pory. Na wpis zareagowała nawet wokalistka Kayah.  

Zobacz wideo Czy Wieniawa zaprosi Dodę do tworzenia albumu? Gratuluje artystce sprytu

Julia Wieniawa zrywa współpracę z wytwórnią KAYAX. Zapowiada kolejne oświadczenie

Julia Wieniawa zaistniała na muzycznym rynku dzięki piosence "Na zawsze" pod koniec 2016 roku, która pojawiła się na albumie "Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3". W czerwcu 2017 roku wokalistka podpisała kontrakt z wytwórnią Kayax. Po wydaniu kilku singli cieszących się sporą popularnością wśród słuchaczy, w czerwcu 2022 roku na rynku muzycznym pojawił się płytowy debiut Julii Wieniawy. Single "Rozkosz", "Omamy", "Milczysz", czy "Nie mów" zostały równie świetnie przyjęte przez publiczność. Ku zaskoczeniu fanów artystka właśnie poinformowała, że rozwiązała współpracę z wytwórnią. W dość enigmatycznym wpisie nie podano jednak powodów zakończenia współpracy. Julia Wieniawa zapowiedziała, że odnośnie współpracy z wytwórnią zostanie wystosowane oddzielne oświadczenie. Wpis opublikowany przez wokalistkę znajdziecie na dole strony.

Pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym rozwiązałam moją współpracę z wytwórnią KAYAX, tj. spółką Kayax Production & Publishing sp. z o.o. Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do KAYAX oświadczenia o rozwiązaniu współpracy. W tej sprawie proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem. Odnośnie mojej współpracy z KAYAX wydane zostanie oddzielne oświadczenie. Wasza Juls

- napisała Julia Wieniawa.

Julia WieniawaJulia Wieniawa fot. kapif.pl

Fani Julii Wieniawy domagają się wyjaśnień. "Co tam się stało?"

Pod ogłoszeniem Julii Wieniawy o zakończeniu współpracy z wytwórnią Kayax pojawiło się mnóstwo komentarzy. Widać, że informacja była ogromnym zaskoczeniem dla jej fanów. "Co tam się stało?", "Po co publikować takie oświadczenia, skoro ciężko napisać, dlaczego jest publikowane takie oświadczenie?" - czytamy w komentarzach. Wokalistka mogła także liczyć na wsparcie. "Powodzenia w rozwijaniu dalszej kariery muzycznej!", "Czasami trzeba podjąć dla nas słuszną decyzję. Czasem tak trzeba" - czytamy. Pod oświadczeniem Julii Wieniawy odezwała się także wokalistka Kayah. "Powodzenia Julcia! Mądra i odważna decyzja! Trzymam kciuki!" - dorzuciła artystka. Spółka Kayax powstała w 2001 roku i założyła ją właśnie Kayah wspólnie ze swoim menadżerem Tomaszem Grewińskim. 2 stycznia 2024 roku wokalistka poinformowała, że po ponad 20 latach współpracy zrywa współpracę ze swoim menadżerem. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.