Robert El Gendy spotkał syna w samolocie. Nagrał go podczas pracy i nie krył wzruszenia

Robert El Gendy jest ojcem trzech chłopców. Jeden z synów prezentera "Pytania na śniadanie" jest już dorosły i odbywa praktyki na studiach. Panowie spotkali się na pokładzie jednego z samolotów. El Gendy wyznał, jak bardzo jest dumny ze swojej pociechy.

W styczniu 2024 roku Robert El Gendy dołączył do nowej ekipy "Pytania na śniadanie". Prezenter tworzy na ekranie duet z Klaudią Carlos. Widzowie śniadaniówki doskonale go znali, bo wcześniej był już prowadzącym "Pytania na śniadanie". Z formatem rozstał się w 2022 roku, kiedy stery w TVP przejęła Joanna Kurska. El Gendy na początku nowego roku potwierdził też rozstanie z żoną, z która ma dwóch synów, 13-letniego Kubę i 11-letniego Oliwiera. W rozmowie z Pudelkiem podkreślił, że to nadal ważna osoba w jego życiu i chce z nią utrzymywać jak najlepsze relacje. Prezenter ma też dziecko z poprzedniego związku. Jego najstarszy syn niedawno skończył 22 lata i właśnie spełnia życiowe marzenie. 

Zobacz wideo Marta Surnik została na Woronicza mimo zmian w TVP. "Nie dotyka to nas"

Robert El Gendy spotkał syna na pokładzie samolotu. "Ale niespodzianka! Muszę się pilnować, aby wioski mu nie robić"

O poprzednim związku prezentera "Pytania na śniadanie" niewiele wiadomo poza tym, że jest ojcem 22-latka. El Gendy ma ze swoim synem doskonały kontakt. Maciej El Gendy dostał się na wymarzony kierunek studiów - lotnictwo i kosmonautykę. Jest już na trzecim roku i właśnie zalicza praktyki. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności Robert El Gendy spotkał go na pokładzie jednego z samolotów. Podekscytowany prezenter opublikował zdjęcie swojego syna na InstaStories i wyjawił, że już za kilka lat Maciej będzie mógł zostać pilotem. El Gendy przyznał, że jest niesamowicie dumny z syna. 

Mój syn, ale niespodzianka! Muszę się pilnować, aby wioski mu nie robić, ale jak mam powstrzymać się od uczuć? Jestem w cholerę dumny. Trudno będę bił brawo. Brawo, brawo. Mój dyrygent, a za kilka lat przyszły pilot. Przepraszam! Nie mogłem się powstrzymać. Koniec wioski lecimy synku. Wzrusz - napisał podekscytowany El Gendy.

Robert El Gendy spotkał w samolocie dorosłego synaRobert El Gendy spotkał w samolocie dorosłego syna fot. instagram.com/robertelgendy_

Robert El Gendy ma egipskie korzenie. " Żyjemy tak daleko od siebie, w dwóch skrajnie różnych światach"

Robert El Gendy ma bardzo dobrą relację nie tylko ze swoimi synami, ale także z ojcem. Prezenter "Pytania na śniadanie" urodził się w Olsztynie, ale pierwsze lata życia spędził w Kairze. Jego ojciec jest Egipcjaninem. Matkę prezentera poznał podczas studiów w Moskwie. Kiedy para się rozstała, mały Robert wrócił do kraju z mamą, ale z mimo dzielącej ich odległości z ojcem także utrzymuje bardzo dobre relacje. "Mokhtar albo inaczej Abu Sharif, czyli mój tata. Kocham tego staruszka! Żyjemy tak daleko od siebie, w dwóch skrajnie różnych światach i wierzę, ale coraz częściej widzę, jak bardzo jesteśmy podobni do siebie - nie tylko fizycznie. Genów się nie oszuka, prawda?" - napisał na Instagramie. Zobaczcie zdjęcie prezentera z ojcem

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.