Robert El Gendy rozstał się z wieloletnią partnerką. "Życie przewróciło się do góry nogami"

Robert El Gendy powrócił do "Pytania na śniadanie" i od razu wzbudził medialne zainteresowanie. Okazało się, że rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką.

Widzowie "Pytanie na śniadanie" ponownie mogą oglądać Roberta El Gendy'ego w roli prowadzącego. U jego boku pojawiła się Klaudia Carlos. Prezentera zwolniono w 2022 roku, gdy Joanna Kurska została szefową śniadaniówki. Teraz powrócił i od razu zyskał zainteresowanie medialne. Jak się okazuje, rozstał się ze swoją partnerką. 

Zobacz wideo Izabella Krzan rzuci "Koło fortuny". Zdradza nam plany na życie poza telewizją

Robert El Gendy jest teraz singlem 

Dziennikarz pochodzenia polsko-egipskiego potwierdził w rozmowie z Pudelkiem, że nie jest już w związku z wieloletnią partnerką, Agatą. Czujni obserwatorzy wiedzą, że mężczyzna ma z nią trzech synów: Maćka, Kubę i Oliwiera. El Gendy chętnie pokazuje zdjęcia prywatne w swoich social mediach. Często można tam zobaczyć właśnie jego synów, którzy towarzyszą mu w wycieczkach czy na wydarzeniach.

Proszę wybaczyć, ale nie chcę babrać się w moim życiu prywatnym, które mnie zaskoczyło i przewróciło się do góry nogami w ostatnich dwóch latach. Jest to wciąż bolesne i chciałbym też uszanować z uwagi na dzieci i życie prywatne Agaty, która jest dla mnie ważną osobą, mamy dobry kontakt, którego nie chciałbym nigdy stracić - wyznał.

Oświadczył, że rozpad jego wieloletniego związku był dla niego niezwykle bolesny i wolał, aby nie było to medialne rozstanie. Informacja o tym, że nie jest już w relacji z Agatą, miała być tylko krótkim komunikatem. Raczej nie chce mówić, co będzie dalej i jak obecnie wygląda jego życie uczuciowe. 

Nie życzę nikomu, żeby przeżywał coś takiego. To są takie kwestie, po których człowiek czasem może się nie podnieść, dlatego biorąc pod uwagę, że w grę wchodzą dzieci i druga strona, zamknijmy ten temat raz na zawsze (...) Moje serce zostawię sobie. Człowiek, który ma jakieś doświadczenia, powinien wiedzieć, że powinno się chronić swoje emocje, które są czasem zaskakujące - mówił Pudelkowi.

Robert El Gendy to kolejny, nowy prezenter "Pytania na śniadanie"

Widzowie popularnego programu śniadaniowego Telewizji Polskiej muszą pożegnać się z dotychczasowymi duetami prowadzących. Zniknęli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a także Ida Nowakowska czy Anna Popek. Z produkcją pożegnają się także Tomasz Kammel i Izabella Krzan. W programie pojawi się łącznie pięć nowych par. Dwie z nich są już znane - Robert El Gendy i Klaudia Carlos oraz Robert Stockinger i Joanna Górska. Internauci nie są jednak zadowoleni z tych decyzji i negatywnie komentują te decyzje. 

Robert El Gendy wraca do 'Pytania na śniadanie'Robert El Gendy wraca do 'Pytania na śniadanie' Robert El Gendy wraca do 'Pytania na śniadanie'. Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.