Patrycja So速ysik jest o 24 lata m這dsza od m篹a. P豉ka豉 przez komentarze. "To by這 bolesne"

Patrycja So速ysik jest m這dsza od swojego m篹a Andrzeja So速ysika o 24 lata. Jak reaguje na przykre komentarze na temat r騜nicy wieku?

Andrzej Sołtysik, dziennikarz, który przez wiele lat był prowadzącym "Dzień dobry TVN" w 2015 roku wziął ślub z Patrycją Sołtysik. Para wychowuje ośmioletniego syna Stanisława, który przyszedł na świat dzięki procedurze in vitro. Blogerka otwarcie mówi o problemie niepłodności, jaki dotknął ją i jej męża. Patrycja Sołtysik jest o 24 lata młodsza od Andrzeja Sołtysika. W programie "Mamy czas" opowiedziała, jak reaguje na przykre komentarze dotyczące różnicy wieku. Przyznaje, że kiedyś doprowadziły ją do płaczu.

Zobacz wideo Patrycja Sołtysik o przykrych komentarzach dotyczących różnicy wieku

Patrycja Sołtysik o różnicy wieku w małżeństwie. "Zaczęły pisać, że wyglądam jak z dziadkiem"

Patrycja Sołtysik w rozmowie z Agnieszką Matracką opowiedziała o sytuacji, która spotkała ją, gdy jeszcze była w ciąży. Wówczas marka produkująca akcesoria dla dzieci, zaproponowała jej i mężowi, żeby przyszli i sobie coś wybrali. - Raz mnie to naprawdę zabolało, ale tak naprawdę, że pamiętam, że płakałam i to było moje pierwsze zetknięcie z takim okropnym hejtem - zaczęła.

To było bardzo miłe. Na pamiątkę zrobiły nam zdjęcie z torbami, z kocykami. Wychodzimy od nich z siedziby, nic kontrowersyjnego. Ale jak się okazało, tam było wiele kontrowersyjnych rzeczy. I to było o tyle, że ja byłam przyzwyczajona, że na portalach te komentarze są anonimowe, więc ci ludzie wchodzą po to, żeby wylać te frustracje, to tam z imienia i nazwiska te wszystkie mamuśki zaczęły pisać, że wyglądam jak z dziadkiem, że w brzuchu bękart. To przyznaje, że było bardzo bolesne

- wyznała.

Patrycja Sołtysik zdaje sobie sprawę z dużej różnicy wieku

Patrycja Sołtysik na początku nie mogła zrozumieć, z jakiego powodu ludzie zostawiają takie komentarze. - Ktoś zupełnie mnie nie znając, oceniał, że jestem pustą laską, która poleciała na kasę, na nazwisko, pewnie mam problem z moim ojcem (...) Miałam na początku taki bunt, mówiłam do Andrzeja: "Jak to, ktoś nas nie zna, nic o nas nie wie". Czytałam cały artykuł, że złapałam mojego męża na dziecko i dlatego wzięliśmy ślub - powiedziała. Doda豉 też, że zdaje sobie sprawę z dużej różnicy wieku w małżeństwie i nie ukrywa, że czasem jest ona odczuwalna. - Nie mówię, że nie ma ona wpływu na nasze życie, bo ma spory, ale myślę, że nie pod takimi aspektami, jak ludzie sobie wyobrażają - podsumowała. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

 
Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.