Patrycja Sołtysik ze smutkiem odpowiedziała na insynuacje o jej ciąży. "Mam ochotę zniknąć"

Patrycja Sołtysik jakiś czas temu opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis, w którym poinformowała o staraniach o drugie dziecko. Żona Andrzeja Sołtysika nie ukrywała, że ponownie chce skorzystać z metody in vitro.

Więcej na temat polskich gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik są rodzicami sześcioletniego Stasia, jednak nie jest tajemnicą, że długo starali się o potomstwo. Kobieta niedawno poinformowała, że chce ponownie poddać się procedurze in vitro. Kilka miesięcy temu na swoim blogu zaznaczyła, że ma już dość pytań o powiększenie rodziny, ciążę i ewentualne rodzeństwo dla jej dziecka. Mimo to na Instagramie jedna z obserwatorek nietaktownie zasugerowała, że blogerka wygląda, jakby spodziewała się dziecka. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy rzadko pokazują swoje nastoletnie dzieci. Córka Aleksandry Popławskiej mogłaby grać jej siostrę bliźniaczkę

Zobacz wideo Patrycja Sołtysik odpowiada obserwatorce na pytanie dotyczące kolejnego potomka

Patrycja Sołtysik ostro odpowiada 

Patrycja Sołtysik wie, z jakimi emocjami wiąże się problem niepłodności i bezpłodności, dlatego jest wyczulona na bezczelne i grubiańskie pytania o ciążę. Na InstaStory opublikowała nowe zdjęcie ze smutną miną. Jak się okazuje, do takiego stanu doprowadziło ją pytanie, a właściwie stwierdzenie jednej z fanek. Ta w wiadomości napisała blogerce, że "chyba jest w ciąży, bo w ostatnim czasie promienieje". Patrycja postanowiła zareagować, by pokazać, że takie insynuacje nie dla każdej kobiety będą czymś miłym. 

Nie jestem w ciąży, w najbliższym czasie pewnie nie będę i mam dosyć "instagramowych czarownic" i takich sugestii. Nawet gdybym była w ciąży, czułabym się mega niekomfortowo z takimi sugestiami. A w mojej sytuacji - leczenia, porażek i trudnych momentów, po takiej "życzliwej sugestii" mam ochotę nikomu się nie pokazywać i zniknąć - napisała żona dziennikarza.

Patrycja Sołtysik ostro odpowiada na insynuacje o ciąży. Plotka sprawiła jej dużo bóluPatrycja Sołtysik ostro odpowiada na insynuacje o ciąży. Plotka sprawiła jej dużo bólu Fot. Instagram/ pati_soltysik

Z pewnością ostrą reakcję Sołtysik zrozumie każda osoba, której dotknął problem niepłodności lub bezpłodności. Nawet jeśli nie, wystarczy trochę empatii i kultury, żeby zrozumieć i nie poruszać tej kwestii. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.