Olga Frycz wypoczywa z nowym ukochanym na Teneryfie. Tym razem bez córek. "Też fajnie"

Olga Frycz wciąż wypoczywa na Teneryfie. Tym razem jednak bez córek. Żałuje takiej decyzji? Oto co powiedziała fanom.

Kto na początku marca nie chciałby wybrać się na słoneczną Teneryfę? Z takiej okazji skorzystała Olga Frycz, która wskoczyła w samolot i postanowiła przyspieszyć wakacyjny okres. Zazwyczaj wypoczywa ze swoimi córkami, Helenką i Zosią. Tym razem jednak postawiła na kameralny wypad z nowym partnerem, Albertem Kosińskim. Niedawno wyszło na jaw, że są parą. Kosiński to znany tancerz, z którym kilka razy publikowała nagrania ze wspólnych treningów. Z fanami podzieliła się przemyśleniami na temat wakacji bez dzieci. Więcej zdjęć Olgi Frycz znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Olga Frycz opowiedziała, jak znosiła drugą ciążę

Uśmiechnięta Olga Frycz pozuje na plaży bez dzieci. "Inaczej, ale..." 

Aktorka wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcia z kamienistej plaży. Pogoda dopisała. Frycz z uśmiechem pozowała, łapiąc promienie słońca w krótkiej, fioletowej spódnicy i białym podkoszulku. Młoda mama poczuła morską bryzę, która rozwiewała jej włosy. Do wakacyjnych ujęć dołączyła kilka słów od siebie. "Moja pierwsza Teneryfa bez Helenki i Zosi. Inaczej, ale też fajnie. Dobrego dnia" - pisała. Pod postem szybko pojawiły się komentarze fanów, którzy życzyli udanego wypoczynku. "Tak też trzeba. Proszę odpoczywać, cieszyć się sobą i ładować akumulatory", "I słusznie... Szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci", "Korzystaj bez wyrzutów", "Bosko wyglądasz w tej miniówie" - pisali, nie szczędząc komplementów. 

 

Olga Frycz pochwaliła się sylwetką

Wypoczęta Frycz jakiś czas temu wrzuciła zdjęcie ze spaceru, które przyciągnęło uwagę fanów. Na ujęciu aktorka pozuje przed obiektywem w szerokich jeansach i krótkim czarnym topie. Internauci nie szczędzili jej komplementów. Aktorka doskonale czuje się w swoim ciele, co nie umknęło uwadze większości jej fanów. "Jaka naturalna, śliczna", "Stosuje pani jakąś dietę? Chciałabym mieć taką figurę", "Dziewczyno wyglądasz świetnie i tak trzymaj", "Świetny brzuszek. Widać dużo pracy w niego włożono" - pisali pełni podziwu. ZOBACZ TEŻ: Olga Frycz zdecydowała się na radykalną zmianę. "Przyszłam w długich, wyszłam w krótkich"

Olga FryczOlga Frycz Olga Frycz zostawiła córki w domu i wybrała się na Teneryfę. Lepiej bez dzieci? Fot. @tojafrycz/ Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.