Klara Lewandowska pozuje u boku rodziców. Wszystko na grupowym treningu "Lewej"

Anna Lewandowska prężnie działa w Barcelonie. Trenerka fitness udostępniła zdjęcie z jednego z treningów, gdzie u jej boku możemy zobaczyć męża i starszą córkę.

Anna Lewandowska od lat stara się wyjść na przeciw oczekiwaniom wielu kobiet - stworzyła swoją aplikację treningową, dietetyczną, a także organizuje swoje obozy sportowe. Obecnie stara się aktywnie spędzać czas w Hiszpanii, do której z całą rodziną przeprowadziła się w połowie 2022 roku. Okazuje się, że podczas jednego z grupowych treningów pojawił się jej mąż z Klarą. Wszyscy zostali uchwyceni na zdjęciu. 

Zobacz wideo Czy Chodakowska kupiła kiedyś batona od Lewandowskiej? Dyplomatyczna odpowiedź

Anna Lewandowska poprowadziła trening. Była tam Klara, która pozowała u boku rodziców 

Przez bardzo długi czas jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie bardzo chroniła wizerunek swoich córek. Klara w tym roku skończy siedem lat, ale dopiero od jakiegoś czasu pojawia się w mediach społecznościowych rodziców - choć nie epatują jej wizerunkiem. Podobnie jest w jej trzy lata młodszą siostrą, Laurą. Tym razem podczas jednego z treningów grupowych, które od jakiegoś czasu prowadzi Lewandowska, pojawił się jej mąż, piłkarz FC Barcelona, Robert, któremu towarzyszyła starsza z córek. Dziewczynka przypatrywała się mamie w pracy, a na samym końcu oboje zapozowali do grupowego zdjęcia ze wszystkimi uczestnikami treningu. Znajdziecie ją na samym dole grupy obok rodziców. Klara ma ubrane okulary przeciwsłoneczne. 

Anna Lewandowska dodała zdjęcie z grupowego treningu. Klara pozuje u boku rodzicówAnna Lewandowska dodała zdjęcie z grupowego treningu. Klara pozuje u boku rodziców instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska wyznała, jak łączy pracę z rodzicielstwem

Była mistrzyni karate cały czas stawia na swój rozwój. Nie można odmówić jej pracowitości. Kobieta prowadzi kilka biznesów, ma kilkumilionową społeczność na Instagramie, na którym pozostaje cały czas aktywna, ale jest też mamą. Od pewnego czasu trenerka pokazuje wizerunki swoich córek w social mediach, mimo że przez dłuższy czas tego unikała. Podczas jednej z akcji pytania i odpowiedzi, tzw. Q&A, postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich obserwatorów. Jedno brzmiało: "Jak udaje ci się łączyć macierzyństwo z pracą? U mnie to kuleje. Jestem pełna podziwu". 

Mam to szczęście, że mogę często zabierać dziewczynki ze sobą do pracy - biuro, sesje, wyjazdy. Na co dzień prowadzę swoje firmy zdalnie, więc staram się tak zaplanować dzień, żeby ustawić wszystkie rzeczy związane z pracą, zanim odbiorę dziewczynki z przedszkola i szkoły

- odpowiedziała Lewandowska. 

Anna Lewandowska na WOŚP.Anna Lewandowska na WOŚP. Fot. Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.