Rodzice Katarzyny Cichopek przeżyli chwile grozy w podróży. "Zostali okradzeni z absolutnie wszystkiego"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wylecieli na "city break" do Rzymu. Para zorganizowała w mediach społecznościowych relację na żywo, w której chętnie odpowiadali na zadawane pytania. W pewnym momencie była prezenterka "Pytania na śniadanie" ujawniła, że jej rodzice w czasie podróży spotkali złodziei.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie rozpaczają po nagłym odejściu z "Pytania na śniadanie". Mimo że nie występują na antenie śniadaniówki TVP2, to w dalszym ciągu związani są z Telewizją Polską. Aktorka występuje w "M jak miłość", a prezentera można oglądać podczas komentowania wydarzeń sportowych. Zakochani udali się na krótki wypad do Rzymu, skąd zorganizowali dla fanów relację na żywo. Dzielili się nie tylko trikami dotyczącymi podróżowania. Cichopek zdecydowała się na osobiste wyznanie i ujawniła, że jej rodziców w czasie podróży spotkała przykra sytuacja. 

Zobacz wideo Marcin Hakiel o zwolnieniu Cichopek z "PnŚ". Teraz przyjmie zaproszenie do śniadaniówki?

Rodzice Katarzyny Cichopek okradzeni w czasie podróży. Zabrano im wszystko 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas ostatniego live'a zastali zapytani o to, z czego żyją po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie". Nie ukrywali, że nie mają na co narzekać. Aktorka podkreśliła, że oprócz angażu w "M jak miłość", prowadzeniu własnych firm, zarabia też dzięki aktywności w mediach społecznościowych. W czasie rozmowy chętnie dzieliła się radami dotyczącymi zwiedzania Rzymu i odpowiadała na pytania fanów. Jeden z nich dopytywał o kieszonkowców. Cichopek zdecydowała się podzielić historią rodziców, który w czasie podróży zostali okradzeni. 

Wszędzie trzeba uważać. Akurat nasze doświadczenia są bardzo pozytywne. Nie mieliśmy tego typu problemów, ale pamiętam lata temu, wykupiłam wycieczkę dla swoich rodziców, żeby przyjechali, zobaczyli Rzym i Watykan. Niestety spotkali wówczas kieszonkowców na swojej drodze i zostali okradzeni z absolutnie wszystkiego. Także trzeba uważać. Nie można po prostu czuć się totalnie wyluzowanym

- wyznała aktorka. 

Rodzice Katarzyny Cichopek okradzeni w czasie podróży. Zabrano im wszystkoRodzice Katarzyny Cichopek okradzeni w czasie podróży. Zabrano im wszystko Rodzice Katarzyny Cichopek okradzeni w czasie podróży. Zabrano im wszystko. Fot. Instagram/ katarzynacichopek

W dalszej części podzieliła się radami na temat podróżowania. - Trzeba bardzo uważać też na telefon. Wydaje mi się, że warto jest się przygotować do takiej podróży, czyli na przykład, żebyście mieli ze sobą dwa dokumenty. Nie jeden, bo jeśli jeden zostanie skradziony zupełnie przypadkowo, gdzieś na ulicy, zawsze możecie posłużyć się drugim, żeby się wylegitymować, żeby pobrać pieniądze czy zrobić cokolwiek innego - dodała Katarzyna Cichopek. Więcej zdjęć aktorki z Maciejem Kurzajewskim znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.