Ogórek miała 20 lat, kiedy wylądowała w "Bravo". "Koledzy wysłali moje zdjęcie"

Magdalena Ogórek poszperała w rodzinnym albumie i znalazła sporo archiwalnych zdjęć. Okazuje się, że niektóre z nich trafiły nawet w latach 90. do poczytanego młodzieżowego magazynu "Bravo".

Magdalena Ogórek 23 lutego obchodziła 45. urodziny. Z tek okazji postanowiła podsumować swoje życie w formie InstaStories. Zaczęła od zdjęć rodziców, którzy przywitali ją na świecie po 16 latach małżeństwa, by następnie pochwalić się kadrami z dzieciństwa i lat, w których wchodziła w dorosłość. Nie zabrakło też bardziej współczesnych kadrów. Naszą uwagę zwróciły te pochodzące z młodzieżowego magazynu "Bravo".

Zobacz wideo Gdzie Magdalena Ogórek mogłaby znaleźć pracę? "Wszędzie ona się nadaje!" [SONDA]

Tak wyglądała 20-lenia Magdalena Ogórek. Jej zdjęcia pojawiły się w "Bravo"

"Bravo" to młodzieżowy magazyn, które zna prawdopodobnie każdy, kto dorastał w kraju nad Wisłą w latach 90. i pierwszej dekadzie XXI wieku (dwutygodnik ukazywał się od 1991 roku, a jego ostatni numer wyszedł w 2017 roku. W ostatnich latach nie cieszył się już tak dużym zainteresowaniem). W rozchwytywanym czasopiśmie można było znaleźć zdjęcia i wywiady z największymi gwiazdami. Co ciekawe w magazynie przed laty ukazały się też fotografie 20-letniej wówczas Magdaleny Ogórek. Była pracownica TVP, pochwaliła się tym faktem z okazji 45. urodzin. Przy okazji zdradziła, jak zaczęła się jej przygoda z mediami.

Ciągle gdzieś mnie nosiło. Na studiach koledzy wysłali moje zdjęcie na okładkę jakiegoś kalendarza i się zaczęło. Z kolei sama wysłałam zdjęcia zupełnie w ciemno na konkurs i zobaczyłam je później w "Bravo" (była taka gazeta)

- napisała na InsatStories pod archiwalnymi zdjęciami. Z kolei na innym zdjęciu widać było, że Ogórek wzięła udział w castingu na prezentera w stacji muzycznej "VIVA". "Wygrałam dzięki głosom czytelników" - chwaliła się. Co ciekawe na zdjęciach z "Bravo" Ogórek była opisana jako 20-latka z Rybnika, która pracuje jako modelka. Archiwalne zdjęcia Magdaleny Ogórek znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Magdalena Ogórek startowała w wyborach prezydenckich, ale zapomniała o jednym "szczególe"

Magdalena Ogórek, której ewidentnie zebrało się na nostalgiczne wspomnienia, przypomniała na InstaStories, że nie próbowała swoich sił jedynie w mediach, ale też w polityce. "W 2015 roku kandydowałam na urząd prezydenta RP (miałam ukończone konstytucyjne 35 lat)" - pisała. Warto w tym miejscu zauważyć, że Ogórek podkreśliła swój wiek, ale zapomniała już dodać, że startowała w wyborach z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej. To dosyć wymowne, biorąc pod uwagę, że później pracowała w TVP Info, która była tubą propagandową Prawa i Sprawiedliwości. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.