Sandra Kubicka cała w emocjach pokazała prywatne wiadomości. "Jak małpa w zoo byłam"

Sandra Kubicka jest w ciąży, ale to nie powstrzymuje jej od podróżowania. Celebrytka wyjechała z Aleksandrem Baronem na Filipiny. Pochwaliła się, że wzbudziła duże zainteresowanie wśród mieszkańców. Dlaczego? Nie chodziło o popularność.

Sandra Kubicka wyjechała z Aleksandrem Baronem na Filipiny. Niedawno modelka opowiedziała w mediach społecznościowych o tym, jak została potraktowana na lotnisku. Próbowała ukryć zaawansowaną ciążę, ale jej ukochany przez przypadek wygadał się obsłudze. Pracownicy od razu okazali celebrytce duże zainteresowanie. - Mam takie luźne bluzki. Przez przypadek gdzieś tam wymsknęło się Alkowi, że jestem w ciąży. I jak oni to usłyszeli, to biegli po krzesło, żebym nie musiała stać w kolejce do nadawania bagaży. I w ogóle szok! Musiałam podpisać taki papier, że będą się specjalnie mną zajmować - mówiła na InstaStories. Jak się okazuje, podczas wypoczynku Kubicka również zwróciła dużą uwagę Filipińczyków. Nie dlatego, że jest sławna.

Zobacz wideo Sandra Kubicka musiała zacisnąć pasa. "Nie mogę sobie teraz pozwolić na wyjazdy"

Sandra Kubicka o pobycie na Filipinach. "40 osób zrobiło sobie ze mną zdjęcia"

Celebrytka opublikowała na InstaStories screeny z prywatnej rozmowy, w której opisywała to, jak duże zainteresowanie wzbudza na Filipinach. "40 osób zrobiło sobie ze mną zdjęcia, nazywali mnie Barbie. Nie mieli pojęcia, kim jestem" - napisała Kubicka. Co było powodem takiego zachowania? Tego dowiadujemy się w następnych wiadomościach. "I nie dlatego, że gwiazda, ale że gigant?" - otrzymała w odpowiedzi. Modelka dokładnie wytłumaczyła, co zwracało uwagę osób, które prosiły ją o zdjęcie. "Czegoś takiego nie widzieli. Jasne oczy, blond włosy, gigant z brzuchem w różowej sukience. Co pięć minut, jak małpa w zoo byłam" - napisała Kubicka. Jak widać, modelka nie może odpoczywać nawet na wyjeździe. Screen z korespondencji oraz zdjęcia modelki z wakacji znajdziecie w galerii na górze strony. 

 

Sandra Kubicka o zaręczynach z Aleksandrem Baronem. "Czułam, że on już coś kombinuje"

Jakiś czas temu modelka opowiedziała o kulisach zaręczyn ze swoim ukochanym Aleksandrem Baronem. - Ja chciałam tego bardzo i czułam to. Czułam, że on już coś kombinuje, jak mu powiedziałam, że jestem w ciąży, bo on nagle jakby przebłysku dostał! Wsiadł w samochód i gdzieś pojechał i ja mówię 'pewnie pojechał po pierścionek'. (…) A później faktycznie się okazało, że w tym Dubaju się oświadczył - powiedziała rozmowie z Party. ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka zaszła w upragnioną ciążę. Mówi o staraniach. "To była ostatnia próba"

Sandra Kubicka i Aleksander BaronSandra Kubicka i Aleksander Baron Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.