U gwiazd róże i serduszka, a Lewandowscy milczą o walentynkach. Takie treści wrzuca Anna

W walentynki na profilach gwiazd pojawiają się wyznania miłości. Na Instagramach Anny i Roberta Lewandowskich tym razem tego zabrakło.

Jak gwiazdy spędzają walentynki? Klaudia Halejcio dostała róże i prezenty do łóżka, a Rafał Mroczek postawił na własnoręcznie zrobiony tort. Na profilach na Instagramie celebrytów nie brakuje też wyznań miłości. Co roku takie pojawiały się także u Anny i Roberta Lewandowskich. Żona piłkarza chwaliła się także prezentem od męża. W tym roku jednak milczą na temat walentynek. Lewandowscy przebywają na zimowym wyjeździe z córkami.

Zobacz wideo Lewandowska zdradza, jak poznała Roberta

Anna i Robert Lewandowscy nie obchodzą walentynek? Są na rodzinnym wyjeździe

Anna i Robert Lewandowscy, gdy tylko mają czas, wyjeżdżają na rodzinny urlop. Tym razem za cel obrali Andorę, gdzie oddają się zimowemu szaleństwu wspólnie z córkami, Klarą i Laurą. W ruch poszły narty i sanki. Para wyjazd relacjonuje na profilach na Instagramie.

Na temat walentynek jednak do tej pory cisza. W wieczór przed świętem miłości Anna Lewandowska pochwaliła się, że zrobiła trening. "A już miałam odpuścić" - wyznała. 14 lutego opublikowała jedynie filmik z córkami, które wjeżdżają orczykiem na nartach. Nic dziwnego, że jest z nich dumna, bo świetnie sobie radzą. Więcej zdjęć z wyjazdu Lewandowskich znajdziecie w galerii na górze strony.

Lewandowscy z córkami na wyjeździeLewandowscy z córkami na wyjeździe fot. Instagram.com/annalewandowska

Tak Anna i Robert Lewandowscy świętowali walentynki w zeszłym roku. Na bogato

W zeszłym roku Anna Lewandowska chwaliła się przygotowaniami do romantycznej randki z mężem. Na fotografiach widzieliśmy także, że została obsypana bukietami czerwonych róż. Robert Lewandowski pokusił się także o romantyczny wpis w mediach społecznościowych. "Jesteś moim życiem i motywacją, jesteś inspiracją i powodem dla wszystkiego, co robię. Jesteś moim wsparciem i siłą. Jesteś najbardziej opiekuńczą, kochającą osobą i wspaniałą matką dla naszych córek. Uwielbiam patrzeć, jak jesteś oddana swojej pracy i pasjom" - pisał. Anna Lewandowska była mniej wylewna. "Jesteś miłością mojego życia. Jestem szczęśliwa, że mam cię przy sobie. Codziennie sprawiasz, że się uśmiecham" - wyznała. A czy w tym roku pojawią się walentynkowe posty u pary? O tym się wkrótce przekonamy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.