Katarzyna Pakosińska jest żoną gruzińskiego księcia. Po latach tak podsumowała małżeństwo

Katarzyna Pakosińska zamieściła na Instagramie nietypowe zdjęcie. Celebrytka postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat małżeństwa. Miała ku temu szczególną okazję.

Katarzyna Pakosińska znana jest przede wszystkim ze swoich występów w uwielbianym przez widzów Kabarecie Moralnego Niepokoju. Współpraca z grupą kabaretową zakończyła się w 2011 roku. Później artystka skupiła się na karierze solowej. Nie zrezygnowała jednak z przygody w telewizji. Wystąpiła w popularnych programach m.in. w "Taniec z Gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Na szczególną uwagę zasługuje również jej życie prywatne. Nie wszyscy wiedzą, że związana jest z gruzińskim księciem. Jak wygląda ich małżeństwo? To zdjęcie mówi wszystko.

Zobacz wideo Mozil sprawdził swoje małżeństwo w „Azja Express". Dorota Mozil: Czesław to szowinista!

Katarzyna Pakosińska zdradza prawdę o małżeństwie. "To niezła ekwilibrystyka"

Z okazji Międzynarodowego Dnia Małżeństwa, Katarzyna Pakosińska opublikowała na Instagramie wyjątkową fotografię. Zdjęcie pochodzi z planu programu "Power couple", w którym wzięła udział razem z mężem. "Małżeństwo to niezła ekwilibrystyka. Z okazji Międzynarodowego Dnia Małżeństwa najpiękniejsze życzenia miłości dla wszystkich par" - napisała pod postem. Kadr spotkał się z dużą aprobatą wśród internautów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy i emotikon w kształcie serduszek. "Dużo miłości państwu życzę i żeby wasze małżeństwo trwało nadal" - napisała jedna z internautek. "Trzeba się kochać, miłość jest najważniejsza na świecie" - dodała kolejna.

Jak Katarzyna Pakosińska poznała się z ukochanym? Połączył ich przypadek. To historia niczym z bajki 

W 2008 roku Katarzyna Pakosińska wybrała się do Gruzji. Wówczas nie miała pojęcia, że ta wyprawa wywróci jej życie do góry nogami. Pojechała za granicę w związku z projektem "Tańcząca Gruzja", w którym uczestniczyła. W trakcie pobytu źle się poczuła i wybrała się do lekarza. Niestety, przepisano jej niedobre leki, które wywołały reakcję alergiczną. Jak wynika z jej relacji, Irakli Basilaszwili wyważył hotelowe drzwi i udzielił jej pierwszej pomocy. Jeszcze tego samego dnia mieli wybrać się na pierwszą randkę. W 2017 roku para się zaręczyła. Nieco później stanęli na ślubnym kobiercu i wyprawili huczne wesele. Wygląda na to, że mimo upływu lat ich miłość dalej kwitnie.

Irakli Basilaszwili pochodzi z Gruzji i w tamtych stronach posiada tytuł książęcy, jednak jest to nazwa jedynie zwyczajowa. W jedynym z wywiadów Katarzyna Pakosińska zdradziła, czym uwiódł ją ukochany. Przy okazji potwierdziła, że w jego żyłach płynie błękitna krew. - Szlachetnością, męskością, zaradnością, poczuciem humoru. Oprócz tego jest dumny, honorowy, dotrzymujący słowa, prawdomówny i szczery. Może to dlatego, że w jego żyłach płynie błękitna krew - powiedziała. Więcej zdjęć Katarzyny Pakosińskiej znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA