Katarzyna Pakosińska ma dorosłą córkę. Maja robi karierę w sieci. Jest uderzająco podobna do sławnej mamy

Córka Katarzyny Pakosińskiej aktywnie działa w sieci. Dziewczyna wrzuca różnorodne filmiki i cieszy się sporą rzeszą obserwujących. Ostatnio postawiła na małe zmiany wizerunkowe. Jak się teraz prezentuje?

Katarzyna Pakosińska znana jest przede wszystkim ze swoich występów w uwielbianych przez widzów Kabarecie Moralnego Niepokoju. Współpraca z grupą kabaretową zakończyła się w 2011 roku. W rozmowie z magazynem "Viva!" celebrytka wyznała, że była zbyt ufna i za późno dostrzegła, że w zespole dzieje się coś niedobrego. Po tych wydarzeniach rozpoczęła karierę solową i wkradła się do show-biznesu. Wystąpiła w popularnych programach rozrywkowych m.in. "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prywatnie Katarzyna Pakosińska ma dorosłą córkę. Zazwyczaj niechętnie się nią chwali, ale raz na jakiś czas zdarza jej się zrobić wyjątek. Jak obecnie prezentuje się Maja? Jest uderzająco podobna do sławnej mamy. 

Zobacz wideo Natalia Kukulska z dumą opowiada o dzieciach. Wkrótce czeka ją rozłąka z córką

Jak wygląda córka Katarzyny Pakosińskiej? Maja robi karierę w sieci 

Choć Katarzyna Pakosińska udziela się w mediach, to prywatności córki strzeże, jak ognia. Na jej profilach na portalach społecznościowych próżno szukać wspólnych ujęć. Maja przyszła na świat 26 grudnia 2003 i jest owocem pierwszego małżeństwa artystki. Dziewczyna ma już 20 lat i sama aktywnie działa w sieci. Dużo publikuje, zwłaszcza na TikToku, gdzie udało jej się zgromadzić kilkadziesiąt tysięcy obserwujących. W jednym z opublikowanych na platformie filmów gościnnie wystąpiła Katarzyna Pakosińska. Internauci byli zadziwieni tym, jak bardzo obie panie są do siebie podobne. Niektórzy twierdzili nawet, że wyglądają jak siostry. 

Córka Katarzyny Pakosińskiej zmieniła fryzurę. W tym kolorze jej do twarzy 

Wygląda na to, że występowanie przed kamerą nie jest dla Mai czymś nowym. Już jako mała dziewczynka pojawiała się razem ze sławną mamą w telewizji. Wzięła także udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jak obecnie wygląda córka artystki kabaretowej? Jeszcze do niedawna córka aktorki miała krótkie, rude włosy. Jednak po materiałach, które obecnie zamieszcza, widzimy, że zdecydowała się na małą metamorfozę i postanowiła zmienić kolor fryzury. Teraz na jej głowie gości platynowy blond. Trzeba przyznać, że takie wydanie bardzo jej pasuje. Jasne włosy rozświetlają jej twarz i sprawiają, że wygląda promiennie. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Katarzyna Pakosińska, Maja WiadernyKatarzyna Pakosińska, Maja Wiaderny kapif

 
Więcej o: