Córka Katarzyny Pakosińskiej przyszła do śniadaniówki. Rudowłosa piękność nie tylko uśmiech ma po mamie

Katarzyna Pakosińska od najmłodszych lat pokazywała córce, że aktorstwo nie należy do łatwych zawodów, ale to jej nie powstrzymuje. Maja Wiaderny właśnie przygotowuje się do egzaminów w szkole aktorskiej.

Katarzyna Pakosińska od pięciu lat jest w szczęśliwym małżeństwie z gruzińskim dziennikarzem Iraklimem Basilaszwilim, jednak zanim się z nim związała, wyszła za Tomasza, ojca swojej córki. Maja przyszła na świat 26 grudnia 2003 roku, a para rozstała się pięć lat później. Dziś dziewczyna ma już 19 lat i stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Nastolatka prowadzi profil na TikToku, gdzie jeden z filmów polubiła nawet sama Taylor Swift. To nie wszystko. Postanowiła pójść w ślady mamy i już ma na to plan.

Zobacz wideo Katarzyna Pakosińska pokazała nam coś, co ma w domu od lat. Tego się nie spodziewaliśmy

Córka Katarzyny Pakosińskiej zostanie aktorką

Katarzyna Pakosińska i Maja Wiaderny miały okazję zagościć w studiu "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziały o planach na najbliższą przyszłość. Celebrytka od małego wpajała córce, że jej zawód nie należy do łatwych, jednak to jej nie powstrzymało.

Maja widziała, że bycie na scenie wiąże się nie tylko z wytuszowaną rzęsą, piękną suknią i światłami rampy, tylko że matka jest niedospana, że jest niedojedzona, że jest zaganiana, że nie ma wolnego wtedy, kiedy powinno być to wolne - mówiła Katarzyna Pakosińska.

Nie tak dawno temu Maja Wiaderny ukończyła trzyletnie liceum aktorskie i zdecydowała się na gap year, czyli roczną przerwę od nauki, aby jak najlepiej przygotować się do egzaminów wstępnych w szkole teatralnej. 

Nie mam koloryzowanego obrazu, dlatego jestem pewna, że chcę to robić - dodała Maja Wiaderny.

Maja Wiaderny z pewnością świetnie odnajdzie się w show-biznesie. Na jej TikTokach widać, że przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie, a dodatkowo już od małego zbierała doświadczenie na ściankach. Katarzyna Pakosińska chętnie zabierała córkę na imprezy branżowe, gdzie pozowała przed fotoreporterami. Dzięki temu możemy się przyjrzeć starym zdjęciom i zobaczyć, jak się zmieniła. Trzeba przyznać, że wyrosła na piękną i pewną siebie kobietę. 

 

%Taniec z Gwiazdami XIII edycja odc.9%Taniec z Gwiazdami XIII edycja odc.9 mkudelski / KUDELSKI MAREK/KAPiF.pl

Więcej zdjęć córki Katarzyny Pakosińskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.