Małgorzata Foremniak poczuła wiosnę. Od stylizacji aktorki nie da się oderwać wzroku

Małgorzata Foremniak tym razem postawiła na pastelową, bardzo subtelną stylizację. Aktorka założyła garnitur, który wyraźnie przywodzi na myśl zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę. Dodatki zrobiły robotę.

Małgorzata Foremniak to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą popularność przyniosły jej role w serialach "Matki, żony i kochanki" oraz "Na dobre i na złe". Sympatyczną doktor Zosię kojarzy chyba większość Polaków. Artystka mimo niemałej kariery nie spoczywa na laurach. Regularnie pojawia się na różnego rodzaju eventach i ściankach, na których z reguły gra pierwsze skrzypce. Nie inaczej było i tym razem. Kwiecisty garnitur nie miał sobie równych.

Zobacz wideo Małgorzata Foremniak zadała niecodzienne pytanie Jankowi Klimentowi

Małgorzata Foremniak cała w kwiatach. Pastelowa stylizacja okazała się strzałem w dziesiątkę

Na wiosennej ramówce telewizji Polsat i Polsat Box Go Małgorzata Foremniak czuła się jak ryba w wodzie. Aktorka postawiła na garnitur, który doskonale wpisał się w aktualne trendy. Kwiecisty wzór to doskonałą propozycja na zbliżającą się wiosnę. Delikatna kolorystyka doskonale podkreśliła słowiańską urodę Małgorzaty Foremniak. Na uwagę zasługują również dodatki - błękitne botki na obcasie i niewielka torebka nadały modowego flow. Sprawiły, że nie było nudno i oczywiście. Klasyczne szpilki w kolorze nude także byłyby dobre, lecz teraz jest o wiele bardziej modowo. Kropką nad i okazał się cienki łańcuszek z przywieszką. Niby mała rzecz, a zrobiła robotę.

Małgorzata Foremniak postawiła a klasyczną fryzurę. Patrzymy także na makijaż

Poza dopracowaną do perfekcji stylizacją na uwagę zasługują także fryzura i makijaż aktorki. Proste, lśniące pasma sprawdziły się tutaj bardzo dobrze. Na pierwszy rzut oka widać doskonałą kondycję włosów i perfekcyjne nawilżenie mocno pojaśnionych pasm. Makijaż Małgorzaty Foremniak także zasługuje na pochwałę. Jest bardzo świeżo i lekko. Nie ma tu mowy o przysłowiowej tapecie na twarzy. Zamiast tego pojawiła się perfekcyjnie wygładzona cera i delikatne rozświetlenie. Patrząc na Małgorzatę Foremniak trudno się do czegokolwiek przyczepić. Wszystko jest tak, jak być powinno. Tak dopracowany wizerunek to z pewnością nie dzieło przypadku. Gusty, wyczucie i smak zagrały tu pierwsze skrzypce.

Małgorzata Foremniak - wiosenna ramówka Polsat i Polsat Box GoMałgorzata Foremniak - wiosenna ramówka Polsat i Polsat Box Go KAPIF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.