Katarzyna Sokołowska wspiera WOŚP razem z synem. Ależ wyrósł

Katarzyna Sokołowska, jak wiele gwiazd, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z tej okazji napisała emocjonalny post w mediach społecznościowych, który okrasiła serią zdjęć, na których widać, że towarzyszył jej ukochany synek. Maluch rośnie jak na drożdżach.

Katarzyna Sokołowska dała się poznać jako jedna z najbardziej wymagających jurorek "Top Model", zaraz obok Marcina Tyszki. Na co dzień jednak nie zajmuje się jedynie poszukiwaniem tej jednej modelki, która ma podbić polskie i zagraniczne wybiegi w telewizyjnym show, ale reżyserowaniem pokazów mody. Współpracuje m.in. z duetem Paprocki&Brzozowski

Zobacz wideo Katarzyna Sokołowska o tym, dlaczego kobiety nie chcą iść na wybory. "Denerwuje mnie to"

Katarzyna Sokołowska wspiera WOŚP. Uwagę przyciąga jej synek, który rośnie jak na drożdżach

Choć z telewizją i medialnym życiem Sokołowska jest za pan brat i podczas dużych eventów raczej chętnie udziela wywiadów dziennikarzom, chroni swoje życie prywatne. Od 2017 roku jest związana z przedsiębiorcą Arturem Kozieją. Para wspólnie wychowuje synka Iwa Lwa, którego reżyserka pokazów mody urodziła w lipcu 2022 roku. Chłopiec ma zatem niewiele ponad 1,5 roku. Ostatnio w mediach społecznościowych wstawiła emocjonalny post o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, którą wspiera. 

To był ważny dla naszej rodziny dzień. Taki intensywny i piękny, że trudno to nawet uchwycić na zdjęciach. Gramy razem z Orkiestrą do końca świata i o jeden dzień dłużej

- napisała na Instagramie.

Post okrasiła serią zdjęć, na których widać, że towarzyszył jej ukochany synek. Widać, że malec rośnie jak na drożdżach, a mama chciała mu pokazać, jak magiczne i ważne jest pomaganie innym. Więcej zdjęć Katarzyny Sokołowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Katarzyna Sokołowska urodziła synka dzięki metodzie in-vitro. Nie było łatwo

Katarzyna Sokołowska nie ukrywa, że łączenie pracy zawodowej z wychowywaniem synka jest trudne, ale jak mówi - daje sobie radę. Wie, że może liczyć na wsparcie swojego partnera. Reżyserka pokazów długo starała się o dziecko. W końcu się udało, a dziś jest szczęśliwą mamą. Synka urodziła w wieku 49 lat.

Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.