WAGs na starych zdjęciach. Lewa w blondzie nie szokuje tak bardzo, jak spalona na solarium Victoria Beckham

Partnerki znanych piłkarzy często pojawiają się na trybunach i wspierają ukochanych. Zachwycają stylem, a w mediach nie ukrywają luksusowego życia. Nie zawsze jednak tak było. Sprawdziliśmy, jak wyglądały, zanim związały się ze sportowcami.

Są modelkami, matkami, odnoszącymi sukcesy bizneswoman. Mimo natłoku obowiązków znajdują jednak czas, by wspierać swoich ukochanych. Poznajcie najpopularniejsze WAGs, które królują w rankingach najatrakcyjniejszych kobiet na świecie. Wśród nich nie brakuje Polek. Jak wyglądały, zanim związały się z piłkarzami? Większość z nich przeszła ogromną metamorfozę. Do niektórych zdjęć ciężko było się dokopać. 

Zobacz wideo Jessica Ziółek o środowisku WAGs. "Nigdy z nikim się nie przyjaźniłam. Wolałam się wycofać"

WAGs na starych zdjęciach. Tak wyglądały, zanim poznały ukochanych piłkarzy 

Nasze zestawienie zaczniemy od najpopularniejszej w Polsce WAGs. Mowa oczywiście o Annie Lewandowskiej, która od lat związana jest z Robertem Lewandowskim. Trenerka w wywiadach podkreśla, że gdy poznała piłkarza, oboje mieli zupełnie inny status finansowy, niż teraz. "Lewa" przekonuje, że jej mąż nie zainwestował pieniędzy w jej biznes, a do zawodowego sukcesu doszła sama, dzięki ciężkiej pracy. Roberta poznała w 2007 roku, wówczas jako Anna Stachurska. Wiadomo, że trenerka przeszła operację plastyczną powiększenia piersi. Zdecydowała się na nią po dwóch ciążach. Patrząc jednak na jej stare zdjęcia widać, że nie tylko zmieniła kolor włosów, ale i styl ubierania.  Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

WAGs na starych zdjęciach. Tak wyglądały, zanim poznały ukochanych piłkarzyWAGs na starych zdjęciach. Tak wyglądały, zanim poznały ukochanych piłkarzy WAGs na starych zdjęciach. Fot. Instagram/ annalewandowska

Victoria Beckham zyskała sławę jako wokalistka girlsbandu Spice Girls. Poślubiła Davida Beckhama i od tamtej pory bardzo się zmieniła. Zaczęła działać jako bizneswoman i projektantka. Jej stylem inspirują się kobiety na całym świecie. W przeszłości jednak ubierała się inaczej, stawiała na bardziej wyzywające stylizacje, które nierzadko można było określić mianem kiczowatych. Kiedyś projektantka miała bardzo cienkie brwi i nie stroniła od wizyt w solarium. 

 

Grzegorz Krychowiak w zeszłym roku poinformował, że odchodzi z reprezentacji Polski. Piłkarz od lat związany jest z Celią Jaunat (po ślubie Krychowiak). Poznali się, gdy modelka studiowała i pracowała w ekskluzywnym salonie łazienkowym. Teraz ukochana Krychowiaka uwielbia modę, chętnie prezentuje w mediach niebanalne i piekielnie drogie stylizacje. W przeszłości ubierała się znacznie skromniej i była fanką mocnego makijażu

WAGs na starych zdjęciach. Tak wyglądały, zanim poznały ukochanych piłkarzyWAGs na starych zdjęciach. Tak wyglądały, zanim poznały ukochanych piłkarzy WAGs na starych zdjęciach. Fot. Instagram/ celiajaunat

Georgina Rodriguez, zanim poznała Cristiano Ronaldo, pracowała jako specjalistka ds. sprzedaży w salonie Gucci. To tam poznała piłkarza, który na początku był jej klientem. Obserwując jej fotografie z przeszłości można zauważyć, że wyglądała nieco inaczej. Była bardzo naturalna, stroniła od makijażu i miała zupełnie inny styl ubierania. 

WAGs na starych zdjęciach. Tak wyglądały, zanim poznały ukochanych piłkarzyWAGs na starych zdjęciach. Tak wyglądały, zanim poznały ukochanych piłkarzy WAGs na starych zdjęciach. Fot. Instagram/ georginagio

Marina Łuczenko-Szczęsna przed poznaniem Wojciecha Szczęsnego rozkręcała karierę wokalistki. Odnosiła na tym polu spore sukcesy. Gdy usłyszała, że polski piłkarz chce się z nią umówić, na początku nie była zainteresowana. Para jest już osiem lat po ślubie, wychowują razem syna Liama. Marina niewiele się zmieniła. Od zawsze była posiadaczką "baby face", jednak kiedyś stawiała na mocniejszy makijaż i nie zawsze dopracowane do perfekcji stylizacje. 

 

Antonella Roccuzzo, czyli żona Leo Messiego, poznała ukochanego, gdy on miał pięć lat, a ona była o rok młodsza. Związali się oczywiście wiele lat później, parą są od 2008 r. Urodziła się w Argentynie, podobnie jak jej ukochany, mieszkali nawet w tym samym mieście. Z wykształcenia jest dietetyczką, przez krótki czas pracowała jako modelka. Teraz skupia się na macierzyństwie i angażuje w działalność charytatywną. Przeglądając jej stare zdjęcia widać, że nie ingerowała zbytnio w urodę. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.