Małgorzata Tomaszewska w pierwszej publikacji po zwolnieniu z "PnŚ". "Organizm mamy zniesie wszystko"

Małgorzata Tomaszewska to kolejna gwiazda TVP, która znika z "Pytania na śniadanie". Prezenterka za chwilę rodzi, ale decyzją nowego szefostwa nie powróci już na plan śniadaniówki. Tak to skomentowała.

Małgorzata Tomaszewska jest kolejną prowadzącą "Pytania na śniadanie", którą właśnie zwolniono z TVP. Prezenterka jest w zaawansowanej ciąży. Decyzję stacji surowo skomentowała była szefowa "Pytania na śniadanie", Joanna Kurska. Żona byłego prezesa TVP, Jacka Kurskiego, była oburzona tym, że zwolniono ciężarną kobietę. "Trzy tygodnie przed datą porodu nielegalne władze TVP wyrzucają Małgorzatę Tomaszewską z pracy. To wszystko z oszalałej zemsty i hejtu do poprzedniej ekipy. Tak wygląda państwo prawa i prawa kobiet według Tuska. Małgosiu, jesteśmy z tobą" - oznajmiła na Instagramie. Małgorzata Tomaszewska opublikowała w sieci komentarz do całej sytuacji. Widać, że z programem była bardzo związana i nie jest to dla niej łatwy czas.

Zobacz wideo Gdzie Magdalena Ogórek mogłaby znaleźć pracę? "Wszędzie ona się nadaje!" [SONDA]

Małgorzata Tomaszewska komentuje zwolnienie z TVP. "Organizm mamy zniesie wszystko dla swojego dziecka"

Małgorzata Tomaszewska właśnie opublikowała zdjęcie z ciążowej sesji. Prezenterka w opisie fotografii odniosła się do zwolnienia z "Pytania na śniadanie". Podziękowała za wsparcie i podkreśliła, że teraz skupia się przede wszystkim na tym co dobre, czyli na zbliżających się wielkimi krokami narodzinach córki. Podkreśliła, że od dzieciństwa marzyła o założeniu rodziny i to właśnie dzieci dają jej siłę, aby przetrwać trudne chwile. Zdjęcie znajdziecie na dole strony.

Dwa serca. Silniejsze niż kiedykolwiek, bo razem. Organizm mamy zniesie wszystko dla swojego dziecka. Bardzo dziękuję za wasze ogromne wsparcie. Chcę myśleć tylko o tym, że spełniamy moje marzenie z dzieciństwa - o kochającej się, dużej rodzinie. Tylko tyle i aż tyle. A tak naprawdę wszystko - napisała Tomaszewska.

W sekcji komentarzy od razu odezwali się fani prezenterki. "Pani Małgosiu, wszystkiego dobrego dla was - teraz tylko to się liczy", "Pani Małgosiu, życzę pani dużo zdrowia i pogody ducha. Będzie dobrze", "Szkoda tylko, że już nie ma pani w "Pytaniu na śniadanie", bo była pani taka sympatyczna"  - czytamy.

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska ' 'Pytaniu na śniadanie'Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska ' 'Pytaniu na śniadanie' KAPIF.pl

Nie tylko Tomaszewska. Fani Małgorzaty Opczowskiej są oburzeni zwolnieniem prezenterki. "To już nie to samo"

Po zwolnieniu Małgorzaty Opczowskiej z "Pytania na śniadanie" w sieci zawrzało. Fani prezenterki nie mogą pogodzić się z jej odejściem, o czym świadczą komentarze, które pojawiają się w mediach społecznościowych. Opczowska właśnie przebywa na rodzinnych wyjeździe w górach. Pod jej najnowszym zdjęciem fani dali upust emocjom. "Pani Małgosiu, brakuje pani. W programie teraz nowi ludzie, to już nie jest ten sam program, co kiedyś. Już nie ma tego klimatu. (...) Nie rozumiem, dlaczego widzom zostało zabrane to, co kochali w tym programie. To już nie to samo", "Już nie jest takie samo jak wcześniej, takie teraz jest sztucznie prowadzone", "Nie oglądam już "Pytania na śniadanie" bez pani" - czytamy. Więcej przeczytasz tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.