Joanna Kurska grzmi po zwolnieniu Małgorzaty Tomaszewskiej. "To wszystko z oszalałej zemsty"

Joanna Kurska jest oburzona najnowszymi zmianami w śniadaniówce TVP, którą jeszcze do niedawna tworzyła. Wyrazy współczucia kieruje szczególnie do ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej.

Joanna Kurska jako była szefowa "Pytania na śniadanie" nie zgadza się ze zmianami, jakie ostatnio zaszły w tym formacie. W związku z nowym rządem format przeszedł metamorfozę - zniknęli z anteny dotychczasowi prowadzący. 23 grudnia program opuścił najbardziej znany duet, czyli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Chwilę wcześniej ze śniadaniówki została zwolniona z kolei Małgorzata Tomaszewska, która wkrótce powita na świecie drugie dziecko.

Zobacz wideo Tomaszewska o pracy w TVP bez Kurskiego

Joanna Kurska oburzona nową TVP. Chodzi o Tomaszewską

- Olek i Małgosia znikają z programu na dobre. Szefowa chce na wizji dominacji nowych par. Ostatecznie zostają Kurzopki, Iza Krzan z Tomkiem Kammelem, nowa para w postaci Roberta Stockingera i Joasi Górskiej, którą poznali już widzowie oraz jeszcze dwa nowe duety. Trzeba odciąć się od tego co było, a żyć tym, co będzie - mówił nam pewien czas temu informator z produkcji TVP. Joanna Kurska jest oburzona szczególnie tym, co spotkało ciężarną prezenterkę. 

Trzy tygodnie przed datą porodu nielegalne władze TVP wyrzucają Małgorzatę Tomaszewską z pracy. To wszystko z oszalałej zemsty i hejtu do poprzedniej ekipy. Tak wygląda państwo prawa i prawa kobiet według Tuska. Małgosiu, jesteśmy z tobą - oznajmiła na Instagramie.
 

Małgorzata Tomaszewska zniknęła z "Pytania na śniadanie". Fani pytają się o jej umowę

Część internautów zastanawia się, na jakiej podstawie prezenterka mogła po prostu zostać zwolniona tak błyskawicznie. Nasz informator wspomniał o kwestii umowy Tomaszewskiej. - Olek od dawna to planował. Chciał, by jego urlop zbiegł się w czasie z rozwiązaniem Małgosi, by nie został bez pary. Z nią się najlepiej czuje na ekranie - zaczął. Tomaszewska nie miała z formatem umowy o pracę, więc jej rozstanie ze śniadaniówką mogło odbyć się w każdej chwili, co wiele wyjaśnia. Fani prezenterki wysyłają jej obecnie wyrazy wsparcia, co widać pod postem Kurskiej. "Dlaczego nikt nie stanął w obronie pani Małgosi", "Pani Małgosiu, całym sercem z panią", "Aż nie wierzę, że to prawda" - czytamy na Instagramie. Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odeszli ze śniadaniówkiMałgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odeszli ze śniadaniówki KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.