Chorosińska nie mogła tego odpuścić. Naczekała się w kolejce do zdjęcia z Morawieckim

Dominika Chorosińska nie przepuściła okazji do wykonania pożegnalnego zdjęcia z Mateuszem Morawieckim. Widać było, że sprawiło jej to wiele radości. Uśmiech nie schodził z twarzy miłośniczki PiS-u.

Dominika Chorosińska to bez wątpienia jedna z tych kobiet, które pałają ogromną miłością do partii Jarosława Kaczyńskiego. Była gwiazda "M jak miłość" nie kryje swojej sympatii do Prawa i Sprawiedliwości. Nie inaczej było i w poniedziałek. Była ministerka kultury z uśmiechem na twarzy pozowała do pożegnalnego zdjęcia z Mateuszem Morawieckim. Widać było, że przebywanie w towarzystwie byłego premiera sprawiło jej wiele radości.

Zobacz wideo Jarosław Kaczyński nagle wtargnął na mównicę

Dominika Chorosińska nie przepuściła okazji do zapozowania u boku Mateusza Morawieckiego

Poniedziałek 11 grudnia z całą pewnością przejdzie do historii. Wszystko z powodu ostatecznego zakończenia rządów Prawa i Sprawiedliwości. Partia Jarosława Kaczyńskiego wygrała w październikowych wyborach, lecz nie udało jej się wejść w koalicję z żadnym innym ugrupowaniem. Wygrana ta w praktyce oznacza więc tyle, co nic. Ostatni dzień rządów prawicowej partii pełen był niecodziennych wydarzeń, których na ogół nie spotyka się w Sejmie Rzeczypospolitej. Szczególną uwagę przykuł wianuszek fanów zebranych wokół Mateusza Morawieckiego. Na jego czele stanął nie kto inny, jak Dominika Chorosińska. Była ministerka kultury była niezwykle zaaferowana i podekscytowana sytuacją. Wystała się w kolejce, aby zdobyć pamiątkowe zdjęcie z byłym już premierem.

Rządy Prawa i Sprawiedliwości przeszły do historii. Partia Jarosława Kaczyńskiego nie znalazła sojusznika

Poniedziałkowe przemówienie Mateusza Morawieckiego z całą pewnością było jednym z najważniejszych wystąpień w jego politycznej karierze. Były premier długo mówił o tym, co zostało zrobione za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości. Nadmieniał także o planach swojego dwutygodniowego rządu. Po braku otrzymania większości pozwalającej na dalsze rządzenie w Sejmie zrobiło się nieco luźniej. Morawiecki otrzymał bukiet kwiatów od sympatyków partii Jarosława Kaczyńskiego. Nie jest już tajemnicą, że na cele nowego rządu Rzeczypospolitej pojawi się wracający w wielkim stylu Donald Tusk. Polityka opozycji przepełnia siła do działania i odbudowy kraju.

Dominika Chorosińska czeka na zdjęcie z Mateuszem MorawieckimDominika Chorosińska czeka na zdjęcie z Mateuszem Morawieckim Fot. YouTube/ Sejm RP screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.