Uczestnik "Top Model" i "Hotelu Paradise" trafił do aresztu. Miał pobić byłą partnerkę. To dopiero początek

Łukasz K. zasłynął udziałem w "Hotelu Paradise", w którym doszedł aż do finału. Okazuje się, że ostatnio miał ponoć złamać prawo, bo od kilku dni przebywa w areszcie.

Czarne chmury zebrały się nad Łukaszem K. - 28-latkiem z Ełku, który w 2020 roku był uczestnikiem programu "Hotel Paradise", a rok później show "One Night Squad". Jak podaje PAP, mężczyzna został niedawno aresztowany na trzy miesiące. Usłyszał aż sześć zarzutów, w tym zarzut nękania byłej partnerki, pobicia i kradzieży 14 tys. zł. Za to wszystko może mu grozić teraz aż osiem lat pozbawienia wolności.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska o podejściu ludzi po opuszczeniu więzienia: Bardzo wiele osób skreśliło mnie od razu

Sprawa Łukasza K. z "Hotelu Paradise". Wiadomo, co zarzuca mu prokuratura

Jak podaje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Szymon Banna, celebryta znany z show TVN7 od kilku dni przebywa w areszcie. Usłyszał zarzut uporczywego nękania byłej partnerki, zniszczenia rzeczy o wartości 11 tys. złotych, kierowania gróźb karalnych, spowodowania uszczerbku na ciele kobiety i jej obecnego partnera oraz kradzież 14 tys. złotych. - Podejrzany złożył wyjaśnienia, które będą weryfikowane w toku prowadzonego śledztwa - zdradził prokurator. Nieoficjalne informacje Pudelka mówią, że Łukasz K. miał nawet grozić innym śmiercią przy użyciu noża. Swoją byłą dziewczynę miał ponoć uderzyć w twarz, a jej wybranka kopnąć.

Z uwagi na konieczność zapewnienia prawidłowego toku śledztwa prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego dla Warszawy – Żoliborza z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie Łukasza K. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i wskazał, że materiał dowodowy zgromadzony przez prokuraturę na obecnym etapie postępowania świadczy o dużym prawdopodobieństwie popełnienia przez podejrzanego zarzuconych mu czynów - wspomniał rzecznik prokuratury w rozmowie z Pudelkiem.

Kim jest Łukasz K. z "Hotelu Paradise"?

Łukasz K.  urodził się 7 lipca 1995 roku. Dzięki temu, że próbował swoich sił w modelingu, znany jest jego wzrost (182 cm) i wymiary (90 cm w klatce i 77 cm w pasie). Celebryta nie ukrywał, że ma parcie na szkło. W "Hotelu Paradise" doszedł do finału i nie raz wspominał, że przyszedł do programu po sławę. Na swoim koncie miał wcześniej epizody w "Ukrytej prawdzie" czy udział w "Top Model". Walczył też w MMA. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA