Dorosły syn Macieja Orłosia wystąpił w "Ukrytej prawdzie". Dziękuje Urbańskiemu i pisze o zarobkach

Maciej Orłoś ma czwórkę dzieci. Jednym z jego synów jest 33-letni Antoni, który pochwalił się ostatnio debiutem aktorskim - zagrał w paradokumencie "Ukryta prawda".

Maciej Orłoś od lat rozwija się jako prezenter. Jego syn Antoni obrał natomiast inną ścieżkę w życiu - postawił na aktorstwo. W sieci pochwalił się udziałem w paradokumencie "Ukryta prawda", który jest emitowany w TVN. Co wiadomo o jego debiucie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Syn Macieja Orłosia jest redaktorem, a córka Beaty Kozidrak projektantką mody. Czym zajmują się dzieci gwiazd, które stronią od błysku fleszy?

Zobacz wideo Ociepa o paskach TVP Info ws. śmierci Mikołaja Filiksa

Maciej Orłoś wybrał dziennikarstwo, a jego syn aktorstwo. Antoni gra w "Ukrytej prawdzie"

33-latek realizuje się również muzycznie. Jako członek zespołu The Saturday Tea gra na perkusji. Co ciekawe, jego przygoda z aktorstwem miała początek znacznie wcześniej. Już jako niemowlak wystąpił w filmie "Tak, Tak" z 1991 roku. Kolejną rolą pochwalił się na swoim InstaStories.

Chciałbym podziękować w pierwszej kolejności Bogu, moim rodzicom, Arkowi Kłusowskiemu, a także Hubertowi Urbańskiemu. Dziękuję, że jesteście.

Screen z IG Antoni OrłośScreen z IG Antoni Orłoś https://www.instagram.com/orlosantos/?hl=pl

Dalszą częścią sukcesu, Antoni Orłoś pochwalił się poprzez umieszczenie fragmentu najnowszego odcinka paradokumentu z jego udziałem. Wiele osób ciekawi wysokość gaży za występowanie w "Ukrytej prawdzie". Syn dziennikarza dodał humorystycznie:

Ja po tej roli śpię na pieniądzach.

33-latek w dalszej części wpisu przytoczył słynne słowa Artura Barcisia na temat aktorskich marzeń, co opatrzył zabawną grafiką pasującą do paradokumentów. 

Aktorstwo było moim marzeniem już w dzieciństwie. Marzeniem, które nie miało się spełnić, ponieważ byłem dzieckiem niewydarzonym, a aktor miał być wysoki i przystojny. Ale to marzenie spełniło się, a ja od lat spełniam się w tym zawodzie. I z tego powodu jestem bardzo szczęśliwy. 

Screen z IG Antoni OrłośScreen z IG Antoni Orłoś https://www.instagram.com/orlosantos/?hl=pl

Na InstaStories Antoniego Orłosia nie brakuje gratulacji od bliskich. Widać, że może liczyć na wsparcie wielu osób. 

Zobacz też: Orłoś z przekąsem o słowach Rodowicz na temat TVP. "Wydawało mi się, że nie ma problemu z propagandą" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.