Anna Cieślak odeszła z "Na Wspólnej"? Zniknęła wraz z odejściem Miszczaka z TVN [PLOTEK EXCLUSIVE]

Czyżby Anna Cieślak stanęła murem za Edwardem Miszczakiem i chciała być lojalna do tego stopnia, że jak odszedł z TVN-u, to również nie chciała tam pracować? Sprawdziliśmy, skąd roczna nieobecność aktorki na planie "Na Wspólnej", gdzie dotychczas mogła liczyć na jedną z głównych ról.

Anna Cieślak pierwszy raz w "Na Wspólnej" pojawiła się w 2013 roku. Był to odcinek 1867. i grana przez nią Joanna, która jest weterynarzem, pomogła wtedy poranionej suczce, z którą przyszedł do niej Bogdan (Wojciech Brzeziński) z dziećmi. Jakiś czas później kobietę połączył z Bergiem romans i stali się jedną z najmocniejszych par w serialu TVN. Tymczasem ostatni odcinek z udziałem Anny Cieślak został wyemitowany rok temu, a nagrany kilka miesięcy wcześniej. Zbiegło się to w czasie z odejściem jej męża - Edwarda Miszczaka - z TVN-u. Były dyrektor programowy stacji, gdzie od 2003 roku emitowane jest "Na Wspólnej", pełni teraz taką samą funkcję w Polsacie. Nieobecność Anny Cieślak w serialu się przeciąga, a fani zaczęli snuć teorie, że Joanna po tym, jak wyjechała do Szwajcarii, nie pojawi się już na najsłynniejszej ulicy w Polsce. Ile w tym prawdy? Sprawdziliśmy.

Zobacz wideo Marta Wierzbicka o przemocy domowej w "Na Wspólnej". "Ogromne piętno"

Anna Cieślak odeszła z "Na Wspólnej"? Sprawdziliśmy

Smaczku dodaje fakt, że jakiś czas temu Anny Cieślak zabrakło w nowej czołówce "Na Wspólnej". "Ona już nie wróci, poszła za Miszczakiem", "Wygląda na to, że Joanna zostanie w Szwajcarii na dobre", "Chyba Berg stracił żonę" - czytamy w mediach społecznościowych. Niedawno wątek Bergów - póki co - bez udziału Cieślak na ekranie - powrócił. Bogdan zaczął martwić się przedłużającą się nieobecnością Joanny w kraju i postanowił ją odwiedzić w Szwajcarii. Jego żona wyjechała tam przed rokiem z ich córką na leczenie, po tym jak dziewczynka spadła z konia i groził jej paraliż. "On zatracił się w pracy w Polsce, ona czuła się samotna i pewnie znalazła pocieszenie na miejscu i tym sposobem scenarzyści wyprowadzą ją z serialu" - napisał jeden z fanów serialu. Na razie nie wiadomo jak ostatecznie produkcja rozwiąże podejrzanie długą nieobecność Joanny w Polsce. Jednak dla fanów Anny Cieślak mamy dobrą nowinę.

Anna Cieślak wróciła na plan. Nawet tydzień temu nagrywała sceny. Pierwszy raz po przerwie widzowie powinni zobaczyć ją na przełomie stycznia i lutego. Jej długa nieobecność wynikała z prośby aktorki, która ostatnio była pochłonięta innymi wyzwaniami aktorskimi. Na razie Joanna będzie dalej z Misią w Szwajcarii - tłumaczy Plotkowi informator z planu "Na Wspólnej".

Anna Cieślak na planie 'Na Wspólnej'.Anna Cieślak na planie 'Na Wspólnej'. Mamy nowe zdjęcia Anny Cieślak z 'Na Wspólnej'. Fot. materiały prasowe TVN

Anna Cieślak o związku z Edwardem Miszczakiem

Przypomnijmy, że Anna Cieślak i Edward Miszczak są parą od 2019 r. W sierpniu 2021 r. sformalizowali swój związek w jednym z kościołów w Krakowie. - Śmieję się, że jesteśmy zawodowo, ale też prywatnie jak yin i yang, czyli jak przeciwności, które się przyciągają. Edward skupia się na budowaniu zespołu, ja na tworzeniu postaci odśrodkowo. On zastanawia się, jak opowiedzieć historię, jak ogarnąć całość, natomiast ja zastanawiam się, jak urodzić nową tożsamość - mówiła aktorka w magazynie "Zwierciadło". Nowe zdjęcia Anny Cieślak z odcinków "Na Wspólnej" po jej powrocie, znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.