TVP z kolejną wpadką? Teraz dziennikarka. Wcześniej "przypadkowy przechodzień"

Telewizja Polska często udowadniała, że to, co widzimy to nieprawda. TVP wielokrotnie zatrudniała swoich aktorów do wielu "produkcji". Jak się okazało, jedna z dziennikarek, zanim się nią stała, była "mieszkanką Skierniewic".

Telewizja Polska, w której aż gotuje się od nadmiaru emocji (a przynajmniej takie są medialne doniesienia informatorów ze "środka" placu boju) znów pod ostrzałem. Jeden z internautów dopatrzył się, że twarz "Wiadomości" i TVP Info nie zadebiutowała wcale w TVP w 2023 roku, a już parę lat wcześniej. Z tą drobną różnicą, że wtedy nie występowała jako dziennikarka, a jako... "przypadkowy przechodzeń", a raczej "mieszkanka Skierniewic". Monika Borkowska odniosła się już do tych informacji. 

Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek przyjęłaby propozycje z TVP? "TVN to najlepsza stacja"

Monika Borkowska była "przypadkowym przechodniem". Później awansowała na twarz telewizji

Jak widać jednak, awanse w Telewizji Polskiej nie są trudne do zdobycia. Od wynajętej aktorki, która miała grać przypadkowego przechodnia do twarzy "Wiadomości" i TVP Info niedaleka droga. O sprawie informuje konto na Twitterze, które poświęcone jest przyglądaniu się wydaniom "Wiadomości" TVP i przygotowywaniu statystyk. Monika Borkowska 30 czerwca 2023 roku zadebiutowała w roli dziennikarki Telewizji Publicznej. W 2019 roku, w jednym z programów informacyjnych TVP, z kolei wyemitowano krótki wywiad z kobietą ze Skierniewic. Blondynka trzymała wówczas na rękach niemowlę i wypowiadała się jako "mieszkanka Skierniewic". Jak się okazało, była nią... Borkowska.

Zauważyliście, że w głównym wydaniu #Wiadomości #tvpis pojawiła się nowa gwiazda, która od kilku tygodni próbuje przekonać, że jest niezależną, profesjonalną dziennikarką... i takie tam bzdury — podaje użytkownik portalu X o nicku "flash_vikop".

Monika Borkowska odkąd pojawiła się w telewizji, przedstawiała się jako osoba "niezależna i całkowicie apolityczna". Coś tu jednak może się nie zgadzać, ponieważ kobieta od lat związana z Prawem i Sprawiedliwością, startowała nawet w wyborach z drugiego miejsca list PiS do Rady Miasta Skierniewice. Kiedyś była także dyrektorem Biura Prasowego Kukiz'15. Raczej trudno tu mówić o apolityczności. Borkowska zdążyła już zareagować na te doniesienia i wystosowała oświadczenie, w którym odniosła się do zarzutów. Podkreśliła, że to nieprawda, iż ma być "przypadkowym przechodniem". Zaznaczyła, że wypowiadała się, bo chciała i zrobiła to świadomie. Więcej zdjęć Moniki Borkowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

TVP zaliczyło kolejną wpadkę. Dziennikarka była 'przypadkowym przechodniem'TVP zaliczyło kolejną wpadkę. Dziennikarka była 'przypadkowym przechodniem' Dziennikarka TVP była 'przypadkowym przechodniem' fot. https://www.facebook.com/monika.borkowska2022

Więcej o:
Copyright © Agora SA