Mensah wyznała, że rówieśnicy wyśmiewają jej syna. Brzoska dodał swoje. Zapowiadają walkę z hejtem

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska od wielu lat działają na rzecz potrzebujących. Słynna para tym razem zamierza walczyć z problemem, z którym spotkali się także oni sami.

Omenaa Mensah to prezenterka i przedsiębiorczyni, która w 2014 roku została prezeską fundacji jej imienia zajmującej się wsparciem edukacji dzieci z ubogich terenów Afryki. Mensah w 2019 roku poślubiła przedsiębiorcę i prezesa InPostu Rafała Brzoskę, z którym także angażuje się w liczne działania filantropijne. 12 listopada małżonkowie nagrali instagramowy live, w którym opowiedzieli o nowym wspólnym projekcie.

Zobacz wideo Omenaa Mensah o hejcie

Omenaa Mensah opowiedziała o problemie syna

Podczas nagrania Rafał Brzoska i Omenaa Mensah zapowiedzieli, że w przyszłym roku zamierzają podjąć walkę z hejtem. Przedsiębiorca zaznaczył, że planuje rozpocząć współpracę z innymi osobami, które dotknął hejt, i nie wyklucza także wejścia w tym celu na drogę prawną. Mensah dodała, że robią to również ze względu na młodzież i dzieci, które w takiej sytuacji nie są w stanie sobie poradzić same. Małżonkowie wyznali, że z prześladowaniem spotkał się ich pięcioletni syn. - Sama wiem, jak nasz synem przychodzi czasem z takim dziwnym kłopotem... - zaczęła.

Nie dziwnym kłopotem, tylko koledzy się śmieją, że ma długie włosy. Kręcone włosy po Omence - dodał Brzoska.

Żona przedsiębiorcy przyznała, że taka sytuacja jest dla niej trudna do uwierzenia. Mensah nie ukrywa, że hejt wielokrotnie dotknął także ją. - Ile razy słyszałam na swój temat takie obelgi, że normalna kobieta pewnie przez cztery tygodnie nie wychodziła z domu po czymś takim - dodała. Podkreśliła również, że nigdy nie wiadomo, jakim komentarzem można kogoś zranić, i zaapelowała, aby zastanowić się, zanim skrytykuje się kogoś w sieci.

Tak Omenaa Mensah świętuje urodziny męża. Fani zareagowaliTak Omenaa Mensah świętuje urodziny męża. Fani zareagowali Tak Omenaa Mensah świętuje urodziny męża. Fani zareagowali | KAPIF

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska odznaczeni przez prezydenta

11 listopada tego roku Omenaa Mensah i Rafał Brzoska zostali odznaczeni Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez prezydenta Andrzeja Dudę. Państwowe wyróżnienie zostało im przyznane za zasługi w działalności gospodarczej i społeczno-filantropijnej. Mensah opisała wydarzenie w mediach społecznościowych i przyznała, że jest bardzo wdzięczna. Zapowiedziała jednak, że zamierzają dalej nieść pomoc potrzebującym. "Nie osiadamy na laurach. Mamy zamiar kontynuować nasze wysiłki i apelujemy do innych, aby dołączyli do nas, a ci, którym nie podoba się sposób, w jaki staramy się zmieniać świat na lepsze, niech chociaż nam nie przeszkadzają w naszym wysiłku pomocy innym" - podsumowała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.