Dominika Chorosińska krzyknęła "masz talent!" do Szymona Hołowni. Tak się tłumaczyła

Szymon Hołownia, który został wybrany nowym marszałkiem Sejmu, podczas przemówienia został powitany okrzykiem "masz talent!" przez Dominikę Chorosińską. Posłanka zapewnia, że nie chciała tym samym nawiązywać do telewizyjnej przeszłości Hołowni.

Szymon Hołownia to wieloletni dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, któremu bez dwóch zdań największą rozpoznawalność przyniosło prowadzenie programu "Mam talent!" wraz z Marcinem Prokopem. Z emitowanym przez TVN talent show Hołownia związany był od 2008 roku przez 11 lat. W 2019 roku wycofał się jednak z pracy w telewizji i zajął polityką.

Zobacz wideo Fragmenty wystąpienia Szymona Hołowni

"Masz talent!" wykrzyczane do Szymona Hołowni. Dominika Chorosińska się tłumaczy

Obecnie Szymon Hołownia został wybrany marszałkiem Sejmu, zdobywając 265 głosów. Pierwsze przemówienie nowego marszałka dosadnie skomentowała posłanka PiS-u Dominika Chorosińska, która z ław sejmowych krzyknęła do niego "masz talent!". Nawiązanie do programu, który przyniósł politykowi rozpoznawalność, jest tu dość ewidentne. - Ja też oglądałem, droga pani poseł, bardzo ceniłem ten program - odparł na jej zaczepkę. W przerwie o tę sytuację Chorosińską zagadnął dziennikarz Wirtualnej Polski. Ona sama twierdzi jednak, że wcale nie chodziło jej o TVN-owski show.

Będzie musiał użyć tego talentu, żeby z tego do błogiej nieświadomości przejść do wiedzy na czym polega praca marszałka - odparła.

Szymon HołowniaSzymon Hołownia Szymon Hołownia, KAPiF

Dominika Chorosińska także wywodzi się z telewizji

Zachowanie Dominiki Chorosińskiej jest o tyle zaskakujące, że ona sama, podobnie jak Szymon Hołownia, rozpoznawalność zyskała dzięki pracy w telewizji. Obecna posłanka PiS-u jest z wykształcenia aktorką - ukończyła wydział aktorstwa na PWST w Krakowie. W 2002 roku, rok po ich ukończeniu, dołączyła do obsady "M jak miłość", gdzie przez siedem lat wcielała się w postać Ewy, kochanki Krzysztofa Zduńskiego. W 2007 roku można było oglądać ją także w emitowanym na Polsacie programie rozrywkowym "Jak oni śpiewają". Dominika Chorosińska jest żoną Michała Chorosińskiego, który także jest aktorem. Para poznała się jeszcze na studiach, a następnie wspólnie grali w "M jak miłość". Mąż posłanki w telenoweli wcielał się w postać Leszka Skalskiego, jednak z serialu odszedł w 2008 roku. Małżonkowie wychowują w sumie sześcioro dzieci.

Więcej o:
Copyright © Agora SA